Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Főként 30-as korosztályú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MikeXxX kérdése:

Főként 30-as korosztályú szórakozóhelyek Budapesten esetleg Pest megyében?

Figyelt kérdés

#szórakozás #ismerkedés #kapcsolat bla bla bla
2016. nov. 21. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Szórakozóhelyeken arrafelé ne is próbálkozz férfiként. Minden szórakozóhelyen 80% a férfi, és rengeteg köztük a gazdag külföldi, akik mint tudjuk, hatalmas előnnyel indulnak a magyar férfiakkal szemben, szóval az esély majdnem 0% becsajozni egy pesti szórakozóhelyen. Itt tartunk. Olcsó munkaerő, és olcsó nő ország lettünk.
2016. nov. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm figyelmességed de nem ez volt a kérdésem de mivel több éves kapcsolaton vagyok túl és rondának sem tartom magam és csövesnek sem így bevállalom a kockázatot de fogalmam sincs hol vannak értelmes helyek !
2016. nov. 21. 23:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Én csak bárokat tudok mondani, amelyek (az áraikból kifolyólag) inkább a középkorú embereket vonzzák, pl a knrdy,kiosk,blue fox, tokio,buddha bar.. persze egyik sem hasonlítható össze pl a P&C-vel, ezeknél csak beülsz és iszogatsz,a háttérben meg valami jó zene megy..de hogy van-e budapesten olyan szórakozóhely, ahol főként 30-as korosztályt találni,azt sajnos nem tudom..talán az A38?
2016. nov. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van valami francia nevű hely az instanthoz közel, egyszer voltam ott véletlenszerűen, bár fogalmam nincs milyen korosztály van ott, csak hogy nem a fiatalok.
2016. nov. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!