Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, milyen hely van, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen hely van, vagy helyek vannak, ahol nem kínos hogyha ismerkednek veletek fiúk "csajozás" célból?

Figyelt kérdés
Most függetlenül attól, hogy valaki csak azt akarja vagy pedig komoly. Elsősorban a komoly párkapcsolat és szerelem keresés tekintetében érdekelne milyen mód és hely van erre ahol nem tűnök snassznak és ódivatúnak a lányok szemében. De lehet csak túlgondolom az egészet és szorongást vált ki belőlem ez de így kilátástalannak érzem a helyzetet. Van tanácsotok?

2016. nov. 27. 03:07
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Ha külsőre bejössz nekik, akkor bárhol jó, ha nem, akkor meg teljesen mindegy hol próbálkozol. Ennyi.
2016. nov. 27. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem eddig csak munkahelyemen jött össze, sose utasítottam el a nyilvános helyen ismerkedőket, de sajnos csak perverz idiótákkal találkoztam
2016. nov. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sehol nem ereznem kinosnak, ha eppen nyitott lennek az ismerkedesre. Talan egyedul a Facebookon ramir valami vadidegen szituacio, amit altalaban nem ertek.
2016. nov. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy ismerkedés sikerességét legkevésbé a helyszín határozza meg. Sokkal fontosabb a két fél egymáshoz való affinitása.
2016. nov. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!