Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan lány aki kiszámí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan lány aki kiszámítható, vagy az összesben megvan ez a bizonytalanság?

Figyelt kérdés
El vagyok keseredve, de az is lehet hogy én vagyok a hibás.
2016. nov. 27. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

bizonytalanság akkor van bennük,ha döntési választási helyzetbe hozod-kerülnek.

ezért kell dominánsnak,határozottnak lenni és dönteni,hogy a csajnak ne kelljen.

mert ha döntenie kell akkor arra fog gondolni,hogy te nem tudsz és a határozatlanságod miatt már nem is leszel annyira vonzó számára.

szóval ha ez a helyzet vagy hasonló,akkor bizony te vagy a hibás.

2016. nov. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 Igaz amit írsz, de vannak olyan szituációk amikor nem tudok helyette dönteni. Meg amikor megbeszélünk valamit és mintha meg se történt volna.
2016. nov. 27. 22:55
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Biztosan megkapom a lepontozást, de őszintén bevallom, nem sok olyan nővel találkoztam, aki határozott és céltudatos lett volna (bezzeg a férfiaktól ezt elvárják, x+1 más tulajdonság mellett). Ne érezd magad szarul, nagyon sok a tétova nő, csak szeretik úgy alakítani a dolgokat, hogy azt érezd, te vagy a hibás, pl. fogalmuk sincs, elmennének-e randizni veled, de ebből ugye neked az fog lejönni, hogy te nem vagy elég jó, vagy te csináltál valamit rosszul, holott lehet, hogy ő a beszari, vagy súlyosan önbizalomhiányos, és nem mer veled találkozni, de ezt fél bevallani, ezért úgy csűri-csavarja a dolgokat, hogy te érezd magad kellemetlenül. Ha valaki teljesen kiszámítható lenne, az sem lenne jó, de én is sok olyan lánnyal ismerkedtem, aki először megígérte pl. a találkozást, aztán visszavonta, vagy aki azt mondta, hogy talán találkozhatunk, olyan is volt, aki azt mondta, hogy miattam haza is költözne, holott még nem is találkoztunk, aztán ő maga sem tudta, hogy mit is akar. Az a baj, hogy nehéz megtalálni a középutat, ha választási lehetőségeket dobsz fel nekik, akkor úgy is értelmezhetik, hogy nem vagy elég határozott, ha viszont kész tények elé állítod őket, akkor meg könnyen megvádolhatnak azzal, hogy rájuk akarod kényszeríteni az akaratodat, nem hagysz nekik mozgásteret. Én a nőkkel kapcsolatban már semmin sem csodálkozom, ha nyitott szemmel jársz, akkor szinte csak zombiként mászkáló, megközelíthetetlen nőket látsz, még csak ismerkedni, beszélgetni sem nagyon tudsz velük, tisztelet a kivételnek.
2016. nov. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A kiszámíthatóságot talán rosszul használtam, azt értem alatta hogyha valamit mondok vagy írok, próbálom ahhoz tartani magam és nem változtatni a véleményemet meg hozzááállásomat percenként. Nem hazudozok, mert egy idő után nem tudnám magamat követni. Talán amiatt tűnik nekem az illető furcsának, mert ő rengeteg emberrel beszél nap mint nap velem ellentétben, én pár barátomon kívül nem nagyon pont ezek miatt.
2016. nov. 27. 23:23
 5/8 anonim ***** válasza:

amiket felsoroltál az mindegyik az irányítás átadás,a határozatlanság,a tisztelet elvesztése miatti konfliktusok.

a változtatja a véleményét vagy hogy hazudozik.

ezek azért vannak mert büntetlenül,következmények nélkül megteheti a csaj.

papucsokkal szoktak így viselkedni,mert náluk nincsenek következmények és benyelik.

megtorlás,szembesítés nélkül viselik az ilyen viselkedést.

2016. nov. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A leglényegesebb, hogy ez a csaj nem ilyen. Nem is akarom elhinni ezt, nagyon kíváncsi lennék hogy mi áll ennek a hátterében. Biztos hogy túlzok, de ezen a tulajdonságán kívül én nem fedeztem még fel benne egyébb rosszat, kifogásolhatót, szinte egy angyal, csak sajnos ez annyira kiábrándító hogy sírni tudnék. Elbasz ezzel mindent.
2016. nov. 27. 23:39
 7/8 A kérdező kommentje:
Kezdem érteni hogy 20 éves létére miért is nem volt még barátja...
2016. nov. 27. 23:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha leirnád a te szitudat, akkor jobban lehetne tanácsot adni. Nálunk sem valami fényes a helyzet, csak én idősebb vagyok a lánynál akiről beszélsz. Állitólag egy angyal vagyok, stb. Nekem kicsit az a rossz a mi esetünkben, hogy gyorsan fejlődnek a dolgok, picit bizonytalan vagyok mert épp szakitottam nemrég és ott is rohantunk exemmel. Nem tudok levegőt kapni, tetszik az új pasi eléggé de túl gyorsan mennek a dolgok. Te amúgy kiábrándultál e miatt a lányból? Vagy szeretnél vele lenni. Azért kérdezem hogy tudjam a másil ilyenkor mit gondolhat.
2016. nov. 28. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!