Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság tényleg csak a net...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság tényleg csak a net az egyetlen színtere a pártalálásnak? Hatványozottan igaz ez ha nő-nővel kapcsolatról van szó?

Figyelt kérdés
Nem megy az ismerkedés egyáltalán, sokaktól hallom, hogy hát interneten lehet ismerkedni, kész. Na csaknekem az ezzel a bajom, hogy nem szeretek direktbe előre kimondottan ilyen céllal ismerkedni. De a helyzetet ugye nehezíti, hogy a saját nememben keresnék párt, de ezt nem reklámozom magamról... egyébként szeretek ismerkedni, beszélgetni, nem riadok vissza attól, hogy idegeneket megszólítsak, de valahogy nem akar menni mégse a dolog.

2016. dec. 1. 06:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Az exeiddel hol ismerkedtél meg? És ha pl. facebook csoportokban ismerkednél? Az jó dolog ha tudsz/szeretsz idegenekkel beszélgetni, az eddigi barátnőimmel nagy részével úgy jöttem össze, hogy csak úgy szóva elegyedtünk.Persze időbe tellik olyat találni,aki szintén a saját neméhez vonzódik, ugyanúgy komoly kapcsolatot keres stb. A netes társkeresőket azért ajánlanám neked, mert ott koncentráltabban vannak jelen a kapcsolatot kereső, egyedülálló nők, és így felgyorsíthatod a pártalálást. És ott is lehet csak úgy beszélgetni és ha megvan az összhang akkor komolyabbra fordítani.

28/N

2016. dec. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! A baj csak az, hogy az exeim fiúk voltak. Nem tartott sokáig, beletelt kis időbe mire rájöttem, hogy az a baj, hogy egészen más érdekel. Kétszer kerültem életemben "közelebb" lányhoz, buli alkamával, de ott szó se volt társkeresésről persze. Egyébként meg bevallom, félek így kitálalni a neten. Egy-két barátom tudja, hogy mi a helyzet velem, nem biztos, hogy rögtön ország-világ elé kitenném...:(
2016. dec. 1. 07:08
 3/13 anonim ***** válasza:

#2

Pedig kénytelen leszel, úgy értem ha össze jössz valakivel, és nem csak alkalmikét tekintesz rá, akkor ugyan úgy megjelensz vele, megfogod a kezét. Bemutatod később a barátaidnak, és valószínűleg nem fogod letagadni, hogy ő csak egy barát.

Utcán is megfogod a kezét, jó manapság már minden legjobb barátnő fogja egymás kezét abban nincs semmi. De feltűnhet a nézésből is pl hogy több van köztetek.


Lényegében úgy is mindenki tudni fogja aki közel áll hozzád, aki meg teljesen ismeretlen számodra azt szard le, szerintem simád vállald fel :)


Egyébként meg, a férfiaknak tetszik ez a dolog, ha a lányban van bi hajlam. Én társkereső oldalon úgy fogalmaznék akkor, hogy volt már kapcsolatom férfiakkal, de úgy érzem egy nő tudná igazán azt megadni amire vágyok, és mellette tudnék kiteljesedni.


Hidd el, senki nem vetne meg... Mindenki szűrű alapján keres, a férfiaknak ez tetszene, még egyesek be is próbálkoznának, de könnyen leépítheted őket.

Hetero nők, meg úgy se keresnek egymásra, szóval csak bi/leszbi nők látnák a hirdetésed javarészt.


Szóval szerintem nyugodtan regisztrálj, nincs félnivalód a helyzettől.

F/27

2016. dec. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Sajnos manapság már tényleg arról szól a párkeresés, hogy jobbra vagy balra húzom a fényképét a telefonos applikációban. Eltűnt az udvarlás, az első hosszú ismerkedős beszélgetések is már facebookon és hasonló helyeken történnek. Régen azért sokkal jobb volt. :/


Sokan nem fogadják el, ha valaki a saját nemében keres párt, így megértem, hogy élőben nem igazán reklámozod ezt magadról. No meg annak sincs értelme, ha elkezdesz ismerkedni valakivel, majd 2 hét múlva kiderül, hogy ő csak hetero, más kizárt, és akkor kezdheted elölről valaki mással.

Szóval marad a netes ismerkedés. De rengeteg olyan nő van ilyen oldalakon, aki a saját nemében keres, még én is meglepődtem rajta. Ráadásul nagyon szépek, csinosak. Néha azt kívánom, bárcsak nő lennék. :D

Próbálj ki pár ilyen oldalt, szerintem hamar megtalálod a párod.

2016. dec. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! (Annyit füznek hozza a "szarjam le akiket zavar" hogy nekem anyukam mondott tobbszor olyat h ha valamelyik lanya egy lannyal allitana haza kizavarna oket, meg h ez betegseg stb. Azert hiaba vagyok mar 24, lakok masik varosban, elegge kotodok hozza, ot megdr tudom "leszarni"...)
2016. dec. 1. 09:37
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó természetesen a szőlő egy másik kategória, én esetemben az idegenekre értettem. De nagyon sokan csak fenyegetőznek, aki igazán szereti a gyerekét, az elfogadja így is és nem nézne át rajta :)
2016. dec. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

79-es! most láttam csak a válaszod, a telefonom valamiért nem mutatta,... :) Neked is köszönöm, természetesen... Egyébként meg voltam már ilyentéárskereső oldalakon "megnézni milyen is", de általában fizetősök, meg ugye fel kell rakni fényképet... és most múltkor pont rátaláltam így egy ismerősömre... Úgyhogy eszembe jutott, mi van, ha olyanok is felmennek, akik csak "viccből, kőrbenéelődni" aztán rám bukkannak véletlenül, mint ahogy én rábukkantam arra az ismerősömre... :D

a másik dolog: Kicsit félek a csinos lányoktól :D hahaha (világ életemben kudarc-kerülő voltam :D)

2016. dec. 1. 10:53
 8/13 anonim ***** válasza:

Ne félj a csinos lányoktól, max nem írnak vissza. :) Bár elég kellemetlen, mikor szembe jön veled az utcán, és látod rajta, hogy tudja, hogy te írtál neki. :D

Amúgy meg az ember a belső tulajdonságoktól lesz szép, hisz a külső változik. :)

2016. dec. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát az a baj, hogy én magam nem vagyok csinosnak mondható... Fiús se vagyok, de olya nagyon nőies sem.. igyekszem azért normálisan kinézni, de nem sminkelem magam csak ritkán, nem öltözködök nőcisen (sportcipő farmer-ing/póló párti vagyok, bár időnként jól esik "normálisan" felöltözni, csak valahogy ez a nagon nőcis fellépés nem passzol annyira hozzám, bár gondolom a lányok is -hamár a lányokat kedvelik- épp azt csípik...:D kivéve, akik a fiús lányokat szeretik ,de hát én se fiús se nőcis nem vagyok :/
2016. dec. 1. 18:00
 10/13 anonim ***** válasza:

Sosem tudhatod, hogy kinek mi tetszik. :) Én pl férfiként sokkal jobban szeretem, ha egy nőn farmer és egy póló vagy ing van. Attól még ugyanúgy lehet nőies. :)

De ha küldesz egy képet, akkor mondok véleményt szívesen. :)

2016. dec. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!