Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Előfordult már rajtam kívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már rajtam kívül más férfival is, hogy egy nő, aki nagyon tetszett neki, visszautasította? Hogyan hevertétek ki?

Figyelt kérdés

2016. dec. 8. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Csak ki(he)vertem.
2016. dec. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elkeseredtem, összetörtem, hogy már megint, aztán tovább léptem, elfoglaltam magam valamivel, és kerestem más delikvenst.
2016. dec. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Mást nem is lehet tenni sajnos
2016. dec. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Mit is kell kiheverni pontosan? Ugyanott vagy visszautasítás után is, mint előtte.
2016. dec. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ember, férfiaknak ez napi élmény. De sok visszautasítás után találni fogsz olyat aki tetszik. Rázd meg magad és lépj tovább.

Ez a férfiléttel együtt jár.

Vagy menj tutira és szedd fel a legcsúnyább, legkövérebb csajt.

2016. dec. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szóval nem én vagyok az egyetlen lúzer, aki nem tudja felszedni azt a nőt, aki bejön neki?

Megnyugtat, hogy vannak még rajtam kívül más lúzerek is.

Még csak 20 éves vagyok, sohasem volt barátnőm, ez a lány pedig nem reagál. Remélem, hogy nem ő az egyetlen nő az életemben.

2016. dec. 10. 11:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Őszintén, szerinted hány olyan ember van, aki az összes, számára vonzó ellenkező neműnél sikeres tud lenni? Ismerkedj többet és előbb-utóbb találsz megfelelő partnert. Ne egy nőnél ragadj le, aki történetesen most nem érdeklődik irántad.
2016. dec. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!