Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg kifutok az időből? 27/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg kifutok az időből? 27/F

Figyelt kérdés

Fél éve szakított velem a menyasszonyom, azóta egyedül vagyok, nem is próbálkoztam lányoknál (amúgy sem szoktam, de még mindig úgy érzem, hogy ezzel megcsalnám a volt barátnőmet).


27 éves koromra sikerült felépíteni egy elég komoly egzisztenciát (nem részletezem, mert még rám kiabáljátok, hogy dicsekedni jöttem fel :) )


Szóval megvan mindenem, kivéve egy társ.


Először csak a szüleim jöttek elő azzal a szöveggel, hogy kifutok az időből, ne kényelmeskedjek, hanem ismerkedjek.


Először azt hittem, hogy csak a szülői féltés beszél belőlük, de mostanában egyre több embertől hallom ezt.

Ami megihlette ezt a kérdést az az, hogy már a munkatársaim is ezzel hozakodtak elő.


Tényleg ennyire fogy az időm, ami a párkeresést illeti vagy ennyire sok ember gondolja rosszul?


Köszönöm a válaszokat előre is!


2016. dec. 15. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

Nem a férfiak futnak ki az időből, hanem a nők, hisz ők fognak szülni, és minél később szülnek, annál nagyobb a kockázat.


Szóval nyugodj meg szépen, és kezdj el ismerkedni, de nem görcsösen!


DE elsősorban, ZÁRD MÁR LE azt a múltat végre!!!

2016. dec. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Ezt neked kell érezned, bár ettől jobb akkor sem lesz. Van, aki nálad is idősebb és még nem állapodott meg. Férfiaknál amúgy sem számít annyira.
2016. dec. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van még időd megtalálni az ideális párt.

A munkatársaid meg foglalkozzanak a saját életükkel.

Majd jön mikor jönnie kell sose jó ha valaki megszállottan keres maga mellé egy párt csak hogy ki ne fusson az időből ( mások szerint ). :)

21/L

2016. dec. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem futsz ki az időből nyugi.

A szülők idején még más volt ez az egész. Hamarabb tudtak jó hátteret teremteni. Ma már nem így van.


Neked ezek szerint a háttér már megvan. Csinálj olyan dolgokat, amiket szeretsz, hát-ha ezzel kapcsán megismerkedsz valakivel. Észre sem veszed és minden a helyére kerül.


A férfiaknál az ilyesmi még jó 10-15 évvel is kitolódhat. (Persze, az, hogy.lelkileg ki mikor érik meg rá, mikor kezdi el zavarni, hogy nem tart ott a család alapítást tekintve, ahogy szerette.volna, az más.) Akkor kedj aggódni kicsit, ha közelebb vagy már a 40-hez, mint a 30-hoz.

27N

2016. dec. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért futnál ki? Manapság már nem 20 évesen alapítanak családot az emberek. Azt megértem, hogy időre volt szükséged, hogy elgyászold a menyasszonyod, de lassan el kellene engedned őt. Úgy gondolj rá, mint az életed egy szép időszakára. Most egy másik időszak következik, ami talán még szebb lesz. Fiatal vagy még, anyagilag meg van mindened, jók az esélyeid.
2016. dec. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, mindenki foglalkozzon a saját magánéletével. Jó, nálunk is, a családba, baráti társaságba ki szoktuk beszélni a dolgokat, akikkel vagyok olyan bizalmas viszonyba. Egyébként ne eröltesd sose az isemrkedést, majd jön magától. Ne görcsölj rá. Én 29 vagyok, 1 éve egyedül..és azt érzem, most kezd megnyílni előttem a világ. Max 60-70 évesen kezdhetsz gondolkodni, hogy miért nincs párom, de addig nyugi! F
2016. dec. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha huszonévesen egyedülálló vagy, akkor rokonok és munkatársak mindig ezzel jönnek. Ez szinte az univerzum törvénye. Tedd azt, amit TE akarsz, ne nekik akarj megfelelni. Ha véletlenül a kettő egybeesik, akkor szuper, de nem kell csak az ő kedvükért.
2016. dec. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)


Picit megnyugodtam. Igazából fura, mert néha azt érzem, hogy túl vagyok a volt barátnőmön, néha viszont azt, hogy nagyon nem.


Egyébként is nagyon nehéz társat találni, ezt nem értik meg. Jó, igaz, hogy nem is nagyon kerestem még, de ez nem egy egyszerű feladat....

2016. dec. 15. 21:22
 9/9 MolotovPunk ***** válasza:

Addig míg nem zárod le teljesen a múltad,addig nem is nagyon fogsz új társat találni.Azért próbálj meg ismerkedni,de ne túl görcsösen.27 évesen pedig ne legyél elkeseredve.Ráérsz még megtalálni az igazit.


29/F

2016. dec. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!