Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a leggyakoribb oka ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a leggyakoribb oka ha egy férfi hosszú éveken át szingli illetve ha egy nő éveken át szingli?

Figyelt kérdés
2016. dec. 17. 21:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%

Karrierre tippelnék. Amikor a munka minden időt felemészt, nincs idő ismerkedni.


28F

2016. dec. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Kenzo Tenma ***** válasza:
45%
Nálam az, hogy tojok a párkeresésre jelenleg és másra koncentrálok. Igaz, nem tart hosszú évek óta, fél éve sem igazából.
2016. dec. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Túl sok időt töltött már "párkapcsolatban"
2016. dec. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
Nehéz manapság olyan társat találni akiben az alapdologok megvannak.
2016. dec. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

Egyrészt az utolsó kapcsolatom hosszú volt, és a vége felé már csak szenvedés volt, így egy ideig nem vonzott egy újabb párkapcsolat gondolata sem. Mostanság pedig nem találok olyan nőt, aki megfelelne, akiben a társam tudnám látni. A sok kikent, pláza- és buliribi számomra nem vonzó kategória, és sajnos egyre több nő hajlik efelé.


30F

2016. dec. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Olyan munkakörben dolgozik, ahol csak vele azonos neműek vannak, vagy szar helyen él, ahol nincs élet, de módja sincs meg ideje sem mondjuk szórakozni menni. Esetleg nincs társasági köre valamiért, vagy extrém álomvilágban él, valamiért elviselhetetlen, ilyesmikre gondolnék.
2016. dec. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%

Mindkét nem esetében az leggyakoribb ok, hogy nagyok az igényeik, de nem ilyen felszínes dolgokra kell gondolni, hanem inkább arra, hogy az igazit keresik akivel lelkileg szellemileg egyensúlyban vannak, de nem találják, olyannal meg nem hajlandóak összejönni, akivel nincs meg az összhang.


A környezetemben azt látom érdekes módon, hogy pont a legelőnyösebb tulajdonságú emberek vannak egyedül akikről azt gondolnám hogy bármikor találhatnának valakit... Míg a felszínesebb, rosszabb kinézetű ,gyengébb képességű, kevésbé intelligens ismerőseim sokkal könnyebben találnak párt ,aminek talán az lehet az oka, h igénytelenebbek ilyen szempontból, vagy nem is a társuk személye a lényeg, hanem csak hogy legyen mellettük valaki.

2016. dec. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%

Én azért vagyok nagyjából két éve szingli mert nem akartam összejönni valakivel csak azért, hogy ne legyek egyedül. Nem mondom, hogy olyan nagyok az igényeim, hogy senkit nem találtam, mert azért alakulhattak volna ki kapcsolatok de valahogy nem éreztem senkivel azt, hogy egymásnak valóak lennénk.

23L

2016. dec. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
6%
Mert a csajok mind egy szálig undorító ribizlik. Hányok mindtől. Még az is aki tök normálisnak tűnik első látásra. Mind meg akarják változtatni a férfiakat. Ha valamit nem úgy csinál vagy mond a férfi, ahogy a nő akarja, már megy a sértődés meg a vita. Persze ha meg a nő hibázik az meg a férfinek ne essen zokon. A nő csak elvár. A férfi meg teljesít. Ugyan ez visszafele nem megy.
2016. dec. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon csúnya a testem. Viszont megalkudni nem akarok. Így marad a magány.
2016. dec. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!