Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos csajok! Ti összejönnét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos csajok! Ti összejönnétek olyan pasival aki mindenhova egy az alábbiakhoz hasonló kisautóval közlekedik?

Figyelt kérdés

Nissan Micra: [link]

Fiat Multipla: [link]

Daewoo Matiz: [link]

Az első még annyira nem is gázos, de mennyire zavarna benneteket ha ilyen Matiz kaliberű kiskocsival vinne mindenhova (pl. randi) a potenciális jelölt? Vagy be sem ülnétek és egyből lelépnétek?

Amúgy erről most hirtelen ez a videó jutott eszembe: https://www.youtube.com/watch?v=1vMNeOUwA1Y

Pedig a Fiat 500 még egy viszonylag ikonikus/stílusos autónak mondható.



2016. dec. 17. 22:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
Nem a kocsiddal fog járni a csaj, hanem veled, úgyhogy mindegy mid van.
2016. dec. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%
Nem az autón van a hangsúly, mondjuk én a biztonság miatt félnek egy Matizba akkor inkább már BKV . Fiat 500 teljesen jo a városba.
2016. dec. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%
Számít valamit? Az sem érdekel, ha nincs autója. Nem a kocsijába szeretek bele, hanem a személyiségébe.
2016. dec. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Bár nem tudom milyen korú és beállítottságú nők válaszolnak, de komolyan nem értem az ilyen kommenteket, meg alapból a női logikát. Azt szoktátok írni, hogy közületek legtöbben komoly hosszútávú kapcsolatra vágytok. Gondolom egy ilyen kapcsolatban igénylitek a szórakozást, az utazást, nyaralást stb. amit autó nélkül, hát nem tudom mennyire kényelmes kivitelezni. A nyaralás még oké (repülőgéppel), de ha el akarsz menni a pároddal egy rendezvényre, fesztiválra, étterembe, akárhova...Ilyen esetben tényleg abszolút nem érdekel, hogy a pasidnak milyen kocsija vagy, hogy egyáltalán van-e kocsija? Márpedig egy átlagos csaj az ilyen helyeken történő megjelenést egyszerűen igényli, mert különben belefásul a kapcsolatba. Vagy nem is tudom ezt, hogy képzelitek el.
2016. dec. 17. 23:07
 5/25 anonim ***** válasza:
85%
furcsa, hogy valakinek ennyire nincs önbizalma.
2016. dec. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%
Nekem se autóm, se pasim, mégis eljutok A-ból B-be.
2016. dec. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
40%
2: 26 éves vagyok, jelenleg külföldön élek. 4 éves párkapcsolatban. A páromnak egy 2004es évjáratú autója van. Nem szoktunk eljárni vacsorázni, színházba, kiállításra, inkább napközben mozgunk.
2016. dec. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
83%

"amit autó nélkül, hát nem tudom mennyire kényelmes kivitelezni. "

Megyek a sajátommal.


A kisautók városban kifejezetten praktikusak. Mondjuk hosszabb úton nem érezném magam akkora biztonságban.

2016. dec. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
40%

Én utálom a kocsikat, úgyhogy kerülném, hogy beüljek. Mindegy, milyened van.


23N

2016. dec. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
40%
na jah. városban az autó eleve egy káros dolog. nekem is tetszik, ha valaki elvből nem használja. vagy csak ritkán.
2016. dec. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!