Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem azt, hogy zaklatás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy zaklatásnak veszik a közeledésem?

Figyelt kérdés

Már 30 körül járok és még nem volt barátnőm , sem egy éjszakás...csak egy csók az is vagy két éve már...


Ha ismeretlenül ismerkednék lányokkal csak úgy véletlenszerűen ahol épp meglátok egy lányt aki tetszik nem merem megszólítani.

Például egy szupermarketben hiába kigondolom, hogy oda kéne menjek mert tetszik meg miden de nem merek, mert szánalmásnak-gáz-nak érzem úgy az egészet, meg úgy érzem, hogy zaklatásnak venné, vagy aszt hinné, hogy valami hátsó szándékom van és ezért futna el tőlem vagy rosszabb esetben segítségért kiabálna, és a feldühödött emberek az adott helyről rátámadnának, szidnának vagy megvetően vagy szánakozólag néznének rám.


Kolléganőimmel sem merek ismerkedni, úgy érezem, hogy munkahelyi zaklatásnak minősülne ha próbálkoznék, sokszor megjártam, hogy akiknél próbálkoztam később el kezdtek kerülni, ezért is félek, hogy ha véletlenül randira hívnám valamelyiket akkor azután el kezdene szándékosan kerülni és soha többé nem beszélne hozzám, vagy még rosszabb be panaszolna, hogy zaklatom és akkor a munkahelynek is lőttek. A céges partin sem mertem hozzá érni egyikhez sem a táncparketten. Fényképezésnél nem mertem átkarolni őket, talán attól is fértem, hogy túl érzékien ölelem át őket és ebből észreveszik, hogy mennyire szükségem van egy lányra vagy azt hiszik, hogy beléjük zúgtam, holott több olyan kolléganőm is van akit szívesen át ölelnék úgy, ... nem tudom miért... csak kedvelem őket akikkel jól kijövök szünetekben ha úgy alakul, de ez csak olyan céges haverság.


A legutóbbi randimon amikor a csók volt csaj a második randitól fogtam meg a kezét, a második randin volt egy nagy ölelés is a sima puszi mellet, és a harmadik randin már kezdtem kicsit közeledni is vagyis, miután befejeztük a pizzát át ültem mellé beszélgetni átkaroltam, néha néha adtam neki egy puszit és egyszer a combját is megsimogattam. Mikor hazakísértem kaptam egy csókot jó is volt meg szar is de tudtam, hogy utolsó mert elhagyta a város és nem akart távkapcsolatot... de ennek ellenére Istennek éreztem magam. Később mégis össze jött valakivel innen akivel azóta is együtt van 400-500 kilométert utazik egy egy találkozásért.

Később a lány szerint az elejétől túl rámenős voltam meg, hogy az első randitól kezdve látszott, hogy szeretném, hogy a barátnőm legyen és hasonlók, meg hogy ő nem úgy tekintett ezekre a találkozásokra mint egy randira...


Később pár hónapra rá találkoztam egy másik lánnyal kit már régebbről ismertem, vele találkoztam már néhányszor régebben inkább barát volt...de valahogy mindig valahol határvonalon egyikünk mintha mindig többet akart volna... egyszer szóvá tette, hogy a múltkori alkalommal se próbáltam cseppet sem közeledni felé... hát mivel már az előző részben Isteni hatalomra tettem szert és bátorságra már könnyedén mertem átölelni séta közben, stb.. sokkal nyilalltabb voltam mint előtte. De már késő volt. Csak hónapokkal később tudtam meg, hogy ekkor már alakult neki valami egy másik sráccal. De azt is hozzá tenném a régebbi alkalmakkor mindig kijelentette ha találkozni akartam vele, hogy jó de csak baráti alapon.


Régebben mikor randiztam mindig kijelentették a lányok, hogy jó de csak baráti alapon, volt amelyikkel többször találkoztam... (4-5 lány volt maximum akikkel találkoztam ebből 3om volt olyan akivel többször de úgy nem összesen 15 alatt van a randik száma már ha nevezhetem így...).

Mivel minden lány kijelentette, hogy csak baráti alapon azért nem mertem egyszer sem közeledni, attól féltem mindig, hogy ha közeledni próbálok akkor:

1) azonnal faképnél hagy és még annyi öröm sem jut az életből, hogy egy kis találka idejére együtt legyek egy lánnyal

2) felpofoz és faképnél hagy

3) felpofoz és nem szól többet hozzám vagy ami még rosszabb meg fenyeget, hogy ha bármikor ezentúl próbálkozni merek fel jelent zaklatásért


Sok lány zaklatásnak értelmezte a próbálkozásaimat, volt vagy 4-5 akikkel nem randiztam de nagyon tetszettek, egyesekkel beszélgetni próbáltam csak többször egyeseket úgy negyed évente újra próbáltam hívni, olyan is volt hogy nem válaszoltak azért havonta próbáltam írni hátha nem kapták meg vagy csak elfelejtettek válaszolni.... nem hiszem, olyan sűrűn próbálkoztam volna randira hívással vagy csak sima beszélgetéssel, hogy az már zaklatásnak számítson max. kicsit rámenősnek.


A fentiek mellet még el kell mondjam egyesek azzal a váddal illetek, hogy nem vagyok elég rámenős és kitartó egyesek pedig már ha kétszer meg próbáltam randira hívni már azonnal dobálóztak a zaklatás szóval és rendőrséggel fenyegettek. De csak azért is fenyegettek már meg ha csak simán beszélgetni próbáltam és valamiért nem jöttem be nekik vagy épp nem voltkedvük beszélni velem és így könnyebb volt nekik lerázni.


Még régebben oly annyira nem de sokkal bátrabb voltam, de viszont az iskola egyik looserének voltam besorolva ezért leprásként kezeltek ha mellé álltam egy lánynak ha össze össze gyúlt egy kis csoport és beszélgettek valamiről, ha én is oda mentem és véletlenül hozzá értem az egyikhez akkor azonnal félrehúzódott és volt hogy demonstratívan plazacicás pfujolással letörölte a karját, vagy ahol hozzá értem.

Annak ellenére, hogy hogy bántak velem, néha azért még oda mentem egy két lányhoz... de elfutott, vagy hirtelen valami dolga volt... egyszer az egyik haverom és másik két lány mikor hazafele mentünk a suliból akkor köztem és az a lány között jött aki tetszik, egy mozdulattál oda rántott, a lány mellet menjek ... erre a lány torka szakadtából elkezdett üvölteni és elhúzódott tőlem, én pedig szégyelltem magam mert az utcán haladó tömeg mind oda nézett sőt néhány idősebb néni szigorúan és elítélően is bámult rám mintha csináltam volna valamit.

Olyan is előfordult, hogy szándékosan kompromittáltak ha egy lány közelében voltam akkor oda oda osontak egyesek és meg markolták a lány hátsóját persze mindig aszt hitték én voltam ezért én kaptam a pofont... sőt egyes osztálytársnőim elkezdték beszélni, hogy ők nem hagynák ennyiben, csak egy pofon és kész... hiába mondta egy másik osztálytársnőm aki látta, hogy mit művelnek velem, hogy kik kompromittálnak és nem én vagyok a perverz csak annyit reagáltak rá : ... Aham persze...

Előfordult, hogy tanárok is megfenyegettek, mikor meghalottak, hogy egyik vagy másik lány a perverz disznó szavakat kiabálja utánam.


De úgy suliban és egyetemen is soha nem volt nyugtom ahányszor megláttak egy lány mellet azonnal el kiáltotta magát valamelyik, hogy itt van xxx-nek a barátnője és rohant mindenki figyelni. A legdurvább az, hogy egyetemen is előfordult vagy 3 szor. Ebből egyik alakommal egyik keső délutáni kurzus után valahogy szinte elsőnek jutottam ki az főkapun, és pont akkor jött ki az egyik lány ismerősöm is ...minden évfolyam társam ki elhaladt mellettünk vissza nézett. Nem vagyok paranoiás, mert a lány jegyezte, meg hogy "úgy bámulnak mintha leprások lennénk".



Fogalmam sincs mit tegyek már, mikor randizgattam azzal a lánnyal akkor valahogy kinőttem ezt és nem érdekelt ki bámul vagy meg sem gondoltam, hogy zaklatással vádoljanak. De mivel rég nem volt randim megint egyre jobban zaklatásnak érzek minden közeledést, vagyis mindig az a benyomásom, hogy zaklatásnak veszik. E-mellet miden közelség zavar, zavarba hoz, például ha túl közel van az akivel beszélek, vagy csak ha simán le akarok ülni a kolléganőm mellé egy céges bulin, állandóan zavarba voltam attól is, hogy túl szépek abban a bulizó ruciban, állandóan féltem attól is, hogy nehogy rám fogják, hogy bámulom őket.



Volt-e már valaki hasonló helyzetben ?


2016. dec. 20. 22:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
12%
Mert frusztráltak ezek a nők.. hozzájuk érnél már egyből azonnal azt feltételeznék hogy biztos meg akarod erőszakolni, vagy valami nomfomán állat vagy. Ez van, ők közeledhetnek, neked mindent elkell fogadnod, mert ha nem akkor egy gyökér vagy a szemükben, de ha te közeledsz akkor milyen perverz vagy..
2016. dec. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Krukutyán Levente ***** válasza:
8%
Hát ez elég szomorú sztori. De le a kalappal, hogy kitartóan próbálkoztál továbbra is! Mondjuk ez elég groteszk, hogy kiabálnak meg rendőrrel fenyegetnek. Nem csoda, hogy ezek után így érzed.
2016. dec. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%

Nem bántás, de te tényleg az a tipikus balek figua lehetsz. Szedd össze magad, válts öltözködési stílust, járj el havonta fodrászhoz, mozdulj ki embeek közé, hogy fejleszd a szociális érzékedet (az egyik legjobb erre, ha ismeetleneket leszólítasz mondjuk útbaigazításért, vagy hogy hol vette a kabátját, nadrágját, mert tetszik és te is vennél ilyesmi...). Legyél laza, oldott, nem kell a múlt terheit cipelned magadon. Ne fektess energiát romboló gondolatokra, mindig legyen az előtted, hogy ők is ugyanolyan emberek, se nem jobbak, se nem rosszabbak nálad. Fejezd be az üldözési mániádat, az emberek a saját gondjaikon pörögnek, nagyon kevés az olyan, aki pont veled lesz elfoglalva, hogy vajon mikor és hova nézhetsz, miért bámulod stb. Azzal sosem szívhatod meg, ha kicsit rámenős vagy, viszont ha töketlen vagy, akkor az hamar elterjed ám a barátnők közt és nem jó reklám a sikerességi rátádnak. Szóval legyél rámenősebb, mint tutyimutyi.

28F

2016. dec. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az a baj veled,hogy nem tudod elfogadni ha nemet mondanak. Hívogatod,sms ekkel bombázod stb. Próbálj olyan lányokkal ismerkedni,akiknek hasonló önértékelési problémái vannak.Nem bántani akarlak,de rossz lányoknál próbálkozol. Egy laza csaj rögtön levágja ,hogy tutyimutyi vagy és lekoccol. Egyébként mindegy hogy nézel ki. Egy átlag pasi,ha jó a humora és bízik magában bárkit megszerezhet.
2016. dec. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Talán azért veszik zaklatásnak, mert tényleg azt csinálod?


Ha a csaj azt mondja, hogy baráti alapon találkozhattok, de többet nem akar, akkor felesleges tovább nyomulni, hátha mégis leesik egy kis potya punci. Amikor egy haver elkezd karolgatni, meg ilyenek, miután közölte vele az ember, hogy semmi nem lehet köztünk, akkor az zaklatás. Gondolom, a fiú haverjaid se szoktad karolgatni!


Ha egyszer valakit elhívsz randira, és visszautasít, de te tovább is próbálkozol, az is zaklatás. Egyszer már érthetően elmondta, hogy nem. Te ilyenkor mit képzelsz tulajdonképpen, hogy figyelmen kívül hagyhatod, amit ő mondott, vagy majd te jobban tudod, hogy mit akar, és meggyőzheted?! Az a viselkedés teljes mértékben degradáló a nő számára, egyszerűen annyit jelent, hogy a nem neked érthetetlen szó. Ilyen esetben a nőt csak megerősíted abban, hogy jobb, hogy szóba se állt veled, mert ha élőben sem érted, hogy a nem az nemet jelent, akkor abból akár erőszak is lehet, nem csak zaklatás.


Tudom, tudom, te nem vagy olyan srác... Épp csak beszélgetés során szoktál sza.rni a beszélgetőpartneredre, és figyelmen kívül hagyod a másik akaratát és kéréseit, de egyébként talpig úriember vagy!


Ráadásul olyan görcsösség süt már arról is, ahogy írsz, hogy lebarnulok a monitor előtt!

Komolyan, néha úgy tudtok viselkedni, mintha a nők valami külön faj lenne, és nem pedig ugyanolyan emberek, mint ti. Pedig képzeld: pont úgy kell egy csinos nővel (kolléganő, osztálytárs, stb.) beszélni, ahogy egy másik férfival tennéd. Elég, ha abból tudja, hogy nőnek tekinted, hogy pl. előre engeded az ajtóban, vagy kinyitod előtte, stb. Gondolom, ilyen alap udvariassági szabályokról nem most hallottál először!

2016. dec. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Pajti a kérdésedet olvasva kiráz a hideg,attol mit gondolsz a nőkről. Rendőrrel fenyegetnek? Tanult emberként írod le magad,De nem fogod fel a nem szó jelentését? Elmennek veled kávézni ,beszélgetni s te letámadod őket. Üzengetsz nekik? Ez teljes egészében zaklatás. Ha majd valakivel esetleg összejön és az utolsó percben nemet mond,akkor megerőszakolod? Amiket leírtál az nem egy félénk ember szavai,hanem egy betegé. 38 éves férfiként válaszolok,csakhogy ne hidd azt megint egy " olyan lány" írta.
2016. dec. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Bakker ... olvassátok el még egyszer..valamit nagyon félre értetek...
2016. dec. 21. 09:16
 8/16 A kérdező kommentje:

Nos az a lány akinek már volt barátja akit, mondjuk úgy, hogy második olyan volt kit át mertem karolni az első csókos lány után, épp azt tette szóvá, egyik chat beszélgetés alkalmával, hogy egyszeresem próbáltam közeledni hozzá mikor élőben találkoztunk annak ellenére, hogy ő mindig oda kellet bas*za csak baráti alapon találkozunk szót... na hát később mikor újra találkoztunk akkor bátrabb voltam... rám szólt párszor, hogy ne csintalankodjak de nem haragudott meg rám, de viszont ekkor én még nem tudtam, hogy már neki el kezdett alakulni valami .... csak néhány hónapra rá tudtam meg... és épp ez a szar ...egyszer kijelenti, hogy baráti alapon csak és még a kezét is alig merem megfogni.... mikor meg próbálok nyomulni is akkor meg már máshol járnak a gondolatai. K.. jó nem ?Mióta barátja van ritkán beszélünk, azelőtt szinte miden nap beszéltünk.


A csókos lányt meg világosan az első randi előtt is nyíltan randinak neveztem, sőt mikor második helyre hívtam és kérdezte miért oda, dicsértem a panorámát és viccesen megjegyeztem, hogy ez tűnik csajozósabb helynek vagyis olyan értelemben ha valami igazán klassz helyre akarod vinni azt akit fel akarsz csípi .... viccesen megjegyezte ad ő nekem csajozás mind gyárt.... stb.. és később a többi randi után mikor nem lett belőle semmi félévre rá rájövök, hogy közben mással is találkozgatott sőt olyan is volt, hogy épp a másik randiról jött hozzám. Ha nem lenne elég próbálta mimnél jobban semmi jelentőségűnek titulálni az előző találkozásainkat. Néha még beszélek vele is, mint ismerős ha unatkozok.



Ezekkel semmi más baj nincs.


A baj azokkal van kik jelentéktelen dolgok miatt fenyegettek meg, azokkal nem randiztam, de jó részével élőben is volt alkalmam találkozni. Mikor valakivel normálisan próbálok beszélni és mondjuk háromszor megpróbálom elhívni, nem egymás után hanem úgy, hogy hetek telnek el közte, akkor miért akadnak ki sokan ? Nem mindenki csak a lányok több mint fele... Miért van az, ha elhívok valakit egyszer randizni és ha nemet mond, akkor utána semmiről nem akar velem beszélni többet?


Nem értitek, hogy jelentéktelen dolgok miatt vágtak olyat a fejemhez amit nem érdemeltem meg ? Ha meg annyira zavarta, hogy írok miért nem tiltott le? Bár nem kedvelem eszt szimpla és egyszerű. De helyette meg kell fenyegetni, hogy még hozzá se merjek igazán szólni másokhoz, hogy ne tudjak bármiről még lap szarokról se beszélni mert miden kérdésemnél úgy érzem magam mintha vallató bíró lennék. Miden kérdésemről azt gondolom semmi közöm hozzá... Mert ezt sulykolták belém ... pl. Hogy telt a napod ? (Ezt egy évfolyam társnőmtől kérdeztem anno... ) válasz: Nem érzem úgy, hogy beszámolóval tartoznák neked. K. jó nem ?

2016. dec. 21. 10:16
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem Csak a kulso szamit, de aki azt mondja h semmit sem szamit az hazudik. Hogy nezel ki?
2016. dec. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

1-10 ha a 1 a legrosszabb és a 10 a legjobb akkor mindenképp 6 felett de 7 is akár. Szépség díjat valószínűleg nem nyernék de viszont rondának nem nevezhetne senki... Tegyük fel hogy, öttől lefele kezdődik ami már látszik a rondaság... én e felett vagyok, hogy nem lehet ilyet mondani.

De viszont úgy érzem, hogy a tekintetemre van írva egy félénkség, kis pánik ami a tapasztalatlanságomból és abból a szégyen és kisebbrendűség érzésből ered, hogy ebben a korban tapasztalatlan vagyok és hogy nem látszik rajtam, egy olyan tapasztalatból eredő magabiztosság mint a többieken.

2016. dec. 22. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!