Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szegeden hol lehet ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegeden hol lehet ismerkedni lanyokkal? Valahogy olyan remenytelennek erzem az ottani ismerkedest igy hogy nem latogatom az alkoholon alapulo szorakozohelyeket.

Figyelt kérdés
2016. dec. 26. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne :DDD
2016. dec. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Volt mar pl ra hogy itt sikerult de annak rossz vege lett.
2016. dec. 26. 14:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem leghamarabb valami buliban. Oké, hogy egymást érik az egész kultúrált kocsmák, de ott valóban nem egyszerű. Ezekbe általában társaságban, ismerősökkel mennek az emberek. Két asztallal arrébb lehet, hogy kiszúrsz egy lányt egy másik társaságban, de ilyen esetbe szóba elegyedni vele nem egyszerű feladat. Egy Jatéban hamarabb tudsz beszélgetést kezdeni, mert ott ugye kóvályognak minden felé. Mivel főleg egyetemisták vannak így talán az egyetemen könnyebb megismerkedni valakivel, ehhez persze az kell, hogy egyetemista legyél.
2016. dec. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egyetemista vagyok de nem elek ott hanem mashogy oldom meg.

Azt tudom hogy a nagynevu sulikba sajnos bekepzelt lanyok jarnak foleg abba a kettobe. Meg van meg ahol a rajzolos meg festos lanyok vannak de onnan is hozott mar ossze fura lanyokkal a balsors. Szoval lehet atkell menni a remete eletmodba.. ki tudja.

2016. dec. 26. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!