Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek így érdemes írni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így érdemes írni egy lánynak?

Figyelt kérdés

Egy netes ismerkedős oldalon találtam egy csajt akivel mint kiderült egy településen élünk de még soha nem találkoztam vele.Mivel van egy pár közös ismerősünk ezért hamar meg is találtam fb-n. Szimpatikusnak tűnik ezért szívesen megismerném,de csak úgy tudnék vele kapcsolatba kerülni ha facebookon írnék neki mert a közös ismerősökkel nem tartom a kapcsolatot.Szerintetek nagyon gáz lenne ha ott írnék neki?

Ő 20 éves én 24



2016. dec. 28. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést linkeld be neki köszönés nélkül. Aztán írd neki, hogy "ja... amúgy szia :) "
2016. dec. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem mindenki szereti, de ha bejösz neki akkor nyitottabb lesz rá. Ne eleve azzal kezd hogy fel akarod szedni, barátkozz.
2016. dec. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megpróbálni mindenképpen érdemes, csak nem szabad ajtóstól rontani a házba.
2016. dec. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hello én hasonlóképp, kiszemeltem éegy lány még beszéltünk is élőben, de most magyarba haza kellett jönnöm, ráírtam és semmü. Szóval élőben jobban jársz, megmondod hogy szimpatikus ha van kedve elmehetnétek kávézni egyet vagy akármi, élőne jobb mindenképp.
2016. dec. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond nincs vele.
2016. dec. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!