Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem a nők udvarolnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem a nők udvarolnak a férfiaknak?

Figyelt kérdés
Egyszerűbb lenne minden.

2016. dec. 28. 20:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Udvarolnak.
2016. dec. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Irigyellek 1-es.
2016. dec. 28. 20:42
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Mert régen a férfi dönthetett, kit akar feleségnek, így neki kellett ezt az akaratot kinyilvánítani.


Nem lenne könnyebb, csak más jellegű problémáid lennének. Ha bűn ronda vagy, egy nő se udvarolna neked, ha meg szép vagy, akkor így is bejössz nekik.

2016. dec. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Diavolino44 ***** válasza:
64%
Nagyjából ez igy van, az exeim rajtam kívül mindig ok választottak ki kivel akarnak együtt lenni, es ugy alakítottak a dolgokat, hogy osszejojjenek.
2016. dec. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%

Udvarolnak a nők,de csak a szótlan arcát nézd.

Nem fogja kimondani,csak ha már egy pár vagytok.

2016. dec. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező te mennyi idős vagy? :D Én úgy tudom, hogy a férfiakban benne van a vadász ösztön és ha könnyen össze jön nekik a lány, akkor el vész hamar a varázs....
2016. dec. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
45%

Udvarolnak. Bárhova elmegyek inni vagy bulizni, legalább egy mindig akad, aki ott tekereg nekem meg mosolyog meg teszi a szépet.

G-cire idegesítő amúgy.

2016. dec. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Kenzo Tenma ***** válasza:
74%
Velem előfordult már, hogy a csaj tette meg az első lépést. De alapvetően valóban nem így van. Evolúciós okai vannak, de akad kivétel.
2016. dec. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
Hát én nő létemre már kezdeményeztem jó pár alkalommal, mondjuk egy kivételt eltekintve mindig meg is szívtam.. Többet nem is fogok..:D Még ha tetszettem is a faszinak akkor is betojt és támadásként élte meg..
2016. dec. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
20%
Nem az udvarlás a fő probléma abban 3asnak teljesen igaza van. Hanem, hogy nagyon túlbonyolítják az életet. Válogatnak, sokkal kevesebb szexxel beérik és sok nőnél alap dolgok is tabuk az ágyban. Ezért van annyi válás és megcsalás...39f
2016. dec. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!