Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy fiú, aki nekem már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki nekem már évek óta tetszik, szoktunk szemezni, de én félek oda menni hozzá. Vajon egy fiú akár két évig is vár?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nekem már évek óta tetszik, de nem szeretnék én oda menni hozzá. Még régebben kaptam tőle egy levelet, ami t úgy írt alá, hogy "sok szeretettel". Ez jelent valamit vagy csak udvariasság? Szemezni szoktunk, de az még nem kevés?

2017. jan. 3. 08:46
 1/10 anonim ***** válasza:
tudja, h létezel?
2017. jan. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen
2017. jan. 3. 08:51
 3/10 anonim ***** válasza:
nem érdekled. különben lépett volna.
2017. jan. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért, ha vár még két évet, akkor odamész hozzá? Vagy történni fog valami?
2017. jan. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 90-ben született F.. ***** válasza:
Ko
2017. jan. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"de nem szeretnék én oda menni hozzá"


Vagyis te nem akarsz kockázatot vállalni, ezért inkább vállalja ő? Megvan a mai hercegnőnk :)

2017. jan. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
úgy értem régen a fiúk mentek a lányokhoz, nekem mindig ez a fel állás tetszett
2017. jan. 3. 13:15
 8/10 anonim ***** válasza:

itt nincs emancipáció? csak ott ahol az nektek jó?



ha bejön, kezdeményezz. ennyi.


van 1 mondás erre: néma gyereknek anyja sem érti a szavát.

2017. jan. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én pedig úgy látom a mai embereket, hogy sokan szeretnek egyedül lenni, persze van mikor rájuk tör egy magányosrész és olyankor vágynak egy társra,ez átmeneti... meg sajnos sokan félnek a párkapcsolattól és inkább be érik a látvánnyal. Szerintem úgy vannak vele nők/ férfiak is egyaránt, hogy annyira sok dolguk van, hogy nem is nagyon van idő arra, hogy ismerkedjenek.
2017. jan. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az fog történni hogy más csaj odamegy hozzá, és lecsapja a kezedről. A szemezés kevés, próbálj lazán mintegy véletlenszerűen beszédbe elegyedni vele, pl büfénél vagy ha összefuttok az utcán. Bármilyen bénaságokat mondasz neki, ha bejössz neki úgyis mindegy.
2017. jan. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!