Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt olyan, hogy 30 életév...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy 30 életév körül váltottatok a veletek egykorú barátnőről egy kis 20-24 éves csajra? Jó döntés volt, vagy problémásak a fiatal lányok?

Figyelt kérdés
2017. jan. 4. 16:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%
Az egykorúak is problémásak...
2017. jan. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

de cserébe már szépen fonnyadnak el és ezt tudják...és pánikolnak.


A pasi meg szerencsére egyre jobb lesz csak.

2017. jan. 4. 16:20
 3/23 anonim ***** válasza:
14%
Én 46 évesen "váltottam" 39 évesről 24 évesre. Mindenki egyedi. Nekünk eddig nincs problémánk
2017. jan. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
69%
Mármint ugy gondolod, hogy az idősebb pasik egyre jobban néznek ki, az idősebb nők meg egyre rosszabbul?
2017. jan. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
13%
Ja, hát valamit valamiért. A nőknek 30 előtt van 10-15 jó évük, a férfiaknak 30 után. Amúgy meg ha problémás, akkor lecseréled egy másikra. Hol a probléma?
2017. jan. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

én sajnos nem válogathatok csak ugy...


2-3 évig is egyedül vagyok mire találok másik csajt aki összejön velem. És persze nem nagyon válogathatom meg a külsejét sem, amilyen jön, kénytelen vagyok elfogadni, vagy maradhatok egyedül. Itt a probléma.


Fiatal lányoknak jó pasi kell én sajnos nem nézek ki jól.


Most is csak azért van barátnőm, mert szeretne babázni és ahhoz kell az asszisztencia, mert nem tud önbeporzást.

2017. jan. 4. 16:26
 7/23 anonim ***** válasza:
27%
A 48 éves nagybátyám újévkor jegyezte el a 22 éves barátnőjét, akivel már nyár óta együtt vannak. Kicsit furcsa lesz, hogy a nagynéném fiatalabb lesz nálam, a család persze nincs oda az ötletéért, ahogy a csaj famíliája se, de hát ez van, ha őt nem zavarja a gondolat, hogy mire a felesége megüti azt a kort, amibe ő most van, addigra ő már a föld alatt lesz, akkor éljenek boldogan.
2017. jan. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%
Én a 30 fölötti korosztályban sokkal több attraktív nőt látok, mint pasit...
2017. jan. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Sunshinedoll ***** válasza:
89%
Azt ki mondta neked, hogy a pasik az évek előrehaladtával jobbak lesznek? :D A világ legnagyobb h-lyesége :D
2017. jan. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
85%

Nekkora gyökér vagy, kérdező :D Nem fogsz te normális barátnőt találni, de nem a külsőd, hanem a sz.ar személyiséged miatt.

22/L

2017. jan. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!