Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van összefüggés a külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van összefüggés a külső kinézet és az elvárás, igények között?

Figyelt kérdés
Minél csúnyább valaki annál lejjebb adná az igényeit? Vagy nincs is összefüggés?
2017. jan. 5. 08:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Ilyen összefüggés egyáltalán nincs, nagyon sok előnytelen külsejű ember (férfi és nő is) szeretne jóval szebb partnert, mint aki illik hozzá külsőre.


Az már reálisabb, hogy az önértékelés és önismeret befolyásolja, hogy kit érez valaki egyszinten saját magával, és ennek függvényében mennyire adja le az igényeket.

Mondjuk ha valaki évek óta egyedül van, pedig próbálkozik, annak ideje elgondolkodni, hogy nem a megfelelő ajtókon kopogtat, és kicsit lejjebb kéne adni az elvárásaiból.

2017. jan. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
Csak úgy kiváncsiságból. Van nem külső kinézet is?
2017. jan. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Krukutyán Levente ***** válasza:
Legyen K a kinézeti változó (K eleme 1...10). Ekkor azt mondjuk, hogy az elvárás mértéke E(K) a kinézettel négyzetesen arányos egész szám.
2017. jan. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%
Van. Az emberek nagy része tisztában van a saját külsejének a tetszésindexével és a párválasztási esélyeinek a maximalizálásának érdekében igyekszik olyan emberekkel ismerkedni, akik az ő kategóriájába esnek bele. A legtöbb ember reálisan áll ezekhez a dolgokhoz, szóval egyetlen Molnár Krisztián kinézetű férfi se fogja azt komolyan gondolni, hogy van esélye és ezáltal érdemes lenne neki egy Scarlet Johansson kaliberű nővel ismerkedni. Persze gondolom mindjárt jönnek azok a szabadkozások, hogy "hurr durr de én láttam már dagadt pasit nagyon szép nővel" meg az ehhez hasonló, millióból egy típusú példák, de attól még, hogy van 1-2 kivétel, az általános norma ettől még ugyan az marad.
2017. jan. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%

nők sajnos abban a valóságtudatban élnek, hogy pasik tekintetében nekik minden körülmények között jár a férfias kinézetű és jellemű


pasiként viszont ha nem vagy vonzó adottságú akkor egyszerüen nem fogsz hozzáférni egy bizonyos szint feletti nőkhöz. És ez a maximális szint jobb esetekben fogja legalább a saját szintedet elérni.


De inkább alatta fogsz tudni keresgélni, tehát a kapcsolatban te leszel a "jobb"...

2017. jan. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Diavolino44 ***** válasza:

#2 :D van belso kinezet is, például milyen szep valakinek a mája. :D


Mindneki értékeli magat, lehet nem pontozza le, hogy en magamat egy tízes skálán egy nyolcas pasinak/nőnek tartom, de parvalasztas szempontjából igenis fontos lesz, hova soroljuk magunkat a társadalmi ranglétrán. Az agyunk arra van kondiconalvs, hogy tőlünk értékesebb egyeddel parosodjunk es hozzunk létre utódokat. Ez a túlélés az evolúció lényege. En is ismerek olyan srácot, aki egyszerűen azert van egyedul, mert csak a nagyon szep lányokra tud partnerként tekinteni, es inkabb van egyedul 35 évesen s valószínűleg szűzen, minthogy valakivel aki nem tetszik neki. De ellentétet is ismerek, teljesen átlagos lany, akinek mindig a szepfiúk tetszettek, aki elmúlt harminc eves de szivecskekkel focisták képeit teszi ki, sose volt egy normalis kapcsolata sem, es mar a fiatalsága is elhalvanyuloban van.

Nem hiszem, hogy ez ilyen egyszeru, azert.. mert mi van azokkal a csúnya de mas értékkel rendelkező férfiakkal akik viszont sikeresek a nőknél, mert van megfelelő egzisztencia/státusz. A nők egy jelentős része, ezt tartja fontosnak, ritka a kivétel, es itt nem csak es kizárólag a pénzre gondolok.

2017. jan. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Akár férfiakról, akár nőkről van szó, mindenki a legjobb 10%hoz áll sorba. Az igények magasak, sokszor megbékélnek egy aktuális lehetőséggel, de amint lenne jobb lehetőségük, dobbantanának...
2017. jan. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
hát nem tom nekem jó lenne a felső 30-35% is, de az csoda, ha a felső 45%-öt elérem
2017. jan. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
15%

Ez emberfüggő... Van, aki reálisan látja magát, meg tud békélni vele, hogy nem a legjobb pasija/nője lesz és van, aki nem.

Személy szerint egy max. 3-as vagyok a 10-ből, de 8-as alatti pasikkal ritkán kezdek vagy nem hoznak lázba. A 8-as feletti pasik, meg ritkán akarnak ugye engem feleségül venni, szóval max jó szexről lehet szó. :) Na, most eldönthettem, hogy jó-e nekem 9/10-es pasikkal csak a szex vagy akarok egy komoly kapcsolatot egy értékes emberrel, aki 8-as alatti. Hát, sikerült egy 7-essel. :) :) :) Nem egy Dwayne Johnson, mint akikkel korábban futottam, de a belső értékei sokkal többet számítanak. :)

Hú, de le leszek pontozva, mert beszámozom az embereket. :) :) :)

2017. jan. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%

ja hogy úúúúúúúúúúgy


szal hogy ocsmány nőnek lehet épkézláb pasija?


ha 3/10 pasi vagy, akkor meg nőről NEM IS ÁLMODHATSZ


nem jó ez a kettős mérce

2017. jan. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!