Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy kövér férfi vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kövér férfi vékony csínosabb nővel van kapcsolatban annak csak a pénz, anyagi támogatás lehet az oka?

Figyelt kérdés
2017. jan. 6. 07:12
1 2
 1/14 Krukutyán Levente ***** válasza:
69%
Nem.
2017. jan. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%

Legtöbb esetben igen.

De puding próbája..., menj el randizni csak külsőségek alapján egy ilyen nővel.

2017. jan. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem biztos. Lehet, hogy a pasi megnyerő stílusú jó társasági ember, azért van vele a nő.
2017. jan. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Tudhatnád, hogy a nőknél a pénz nem számít, hanem a belső értékek a fontosak. :D
2017. jan. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Ha egy kövér férfi vékony, csinos nővel van, csak azért van vele, mert az vékony & csinos?
2017. jan. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
kérdező: igen, #5: igen
2017. jan. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%

olyan nem lehet, h véletlenül szeretik egymást? És pont egymás zsánerei? :)


perszem így látatlanba, a fene se mondja meg...

2017. jan. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem!!! En vekony vagyok a parom macis es a tetejebe mozgaskorlatozott en igy ismertem.meg es se en sem.ő nem.gazdag.. Egyszeruen az ilyen tipus jon be.. 25L
2017. jan. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8%
Igen, általában a pénz az oka. Az esélye, hogy szerelemesek legyen egymásba annyi, mint zsinórban kétszer megnyerni a lottó ötöst vagy hatost. Elképzelhető meg, hogy a nőnek van valami lelki problémája, például alacsony önértékelés. Vagy súlyosabb patológiás zavara van.
2017. jan. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%
#8-as vagyok #9-esnek mondanam nincs.onertekelesi zavarom csunya sem vagyok lenne lehetosegem nem is egy olyan pasi akik sportasak es tipikus jo pasik de nekem pomt az olyanok nem jonnek be nem ertem.miert olyan hihetetlen h egyszeruen a macis pasik jonnek be de am a szemelyiseh is sokat szamit.. Soka vekony baratnom van kover pasival
2017. jan. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!