Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik kicsit benne vannak már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik kicsit benne vannak már a korban, mármint hogy ideje volna családot alapítani (30-40 közöttiek). Szoktatok néha arra gondolni, mi lesz ha öregek lesztek és nem családi kötelékben öregszetek meg, hanem egy öregek otthonában, kivetetten?

Figyelt kérdés
33 éves férfi vagyok, tehát még nem kellene ezen rugóznom, de az az igazság, hogy régebb óta nincs párom és nem is nagyon jön össze. Az óra pedig ketyeg. Persze lehet 40-45 évesen is feleség, gyerek, de az már nem az igazi, mintha 30-as éveimben adatna meg mindez. Havonta 1-szer 1 szer pedig felvetődik bennem a kérdés néhány magányos (mindig az vagyok) percemben, mi lesz ha nem jön az igazi? Se pár, se gyerekek. Milyen lesz az élet így 75 (ha megélem)+ évesen? Kiszolgáltatottság?
2017. jan. 7. 23:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem addigra hozzászokik az ember a magányhoz. Meg aztán egyáltalán nem biztos, hogy addig a világ mai formájában létezni fog még. :)
2017. jan. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Így is fel lehet fogni. De jobb ez a beletörődés? Vagy tesz az ember és úgy bukik meg (nem találja meg az igazit), az mennyivel másabb?
2017. jan. 7. 23:28
 3/18 anonim ***** válasza:
61%

A nyugdíjkorhatár gyorsabban emelkedik, mint a várható élettartam.

Szóval az öregothonig már nem fogunk eljutni.

2017. jan. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%

#3-asnál a pont!


Ne félj te már nem fogsz öregek otthonába kerülni. Dolgoznod kell mindhalálig, ettől nem kell tartanod.

2017. jan. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

az én nagybátyám 39, most 'költözött' össze régi szerelmével, megcsinálták a gyereket és vannak

enyhe kapuzárási pánik. a gyerekvállalás is rizikós, de nekik nem volt baj

2017. jan. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%

25-30 éves korára egy férfi már megtanulja elfogadni a magányt és nem izgatja már az a kérdés, hogy lesz-e barátnője valaha egyáltalán. Inkább a fontos dolgokra koncentrál az életében és megteremti magának az anyagi biztonságot, tovább építi a karrierjét.

Gyerekes dolog szerintem azon rágódni, hogy milyen lesz szűzként meghalni. Kiszolgáltatott pedig bármikor lehet az ember, nem csak öregkorában. Úgy is lehetsz kiszolgáltatott, ha a feleséged elhagy és a gyerekedet magával viszi és a vagyonod felét is.

2017. jan. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Na igen, főleg kb 55%-os a válási arány. Tehát megvan az esélye, hogy az asszony ott hagy 45 évesen. Se gyerek, viszi a lakást is. Ne egy ilyen példát tudok ismerősi körömből. Mondjuk szűz régóta nem vagyok, de ne vagyok ezzel beljebb, hogy volt eddig 5 barátnőm, de 2 éve semmi.
2017. jan. 8. 00:18
 8/18 MolotovPunk ***** válasza:
A nyugdíjt pedig valószínűleg úgy sem érem meg.Sem itt,sem külföldön...
2017. jan. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
20%
33 vagyok. Párom van. Gyerek nincs. Valszeg nem is lesz. Dolgozom de valszeg nyugdíjam se lesz. Ha lesz nagyon kevés. Tuti otthonba fogok kerülni. Jobb lenne előtte egy gyors halál. Ki tudja lehet lesz euzanázia akkor mindenhol .
2017. jan. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 MolotovPunk ***** válasza:

Upsz,elnézést az eleje lemaradt.Amúgy több,mint 2 éve nincsen barátnőm.(Szingli vagyok.)Előtte volt több komoly és pár alkalmi kapcsolatom is,de most egyik sem hiányzik.Tök jól elvagyok.

(Tudom nem 30 vagyok,de közelítek felé.) :D


29/F

2017. jan. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!