Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Önbizalmam töretlen volt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalmam töretlen volt, amikor kezdtem (volna) az ismerkedéseket, nyomultam, írtam, hírdettem. Semmit nem értem el. Eredmény:0. Önbizalmam már:0. Van ebből kiút? (F)

Figyelt kérdés

Amikor kezdtem a discócba járást,naív önbizalom volt bennem.Örültem,vágytam az ismerkedésekre...mondván,milyen jó lesz majd.Lesz barátnőm,ezáltal megváltozik az életem,szexuálisan is kielégülök.Júúújjj de jó lesz.Végre.


Véletlenül otthon meghallottam,ahogy szüleim össze súgtak-búgtak a hátam mögött és ezt hallottam:..."vigyázz nem szabad mondani neki,hogy alacsony akkor bátortalan lesz!"


Én meg magamban röhögtem ezen.Hülyék ezek? De hisz jó pasi vagyok. Nem iszom,nem dohányzom.Jó ruhám van,rendes becsületes vagyok. Azt hittem tök naívan, ezek számítanak a nőknek....én bolond. Később rávezettek a félelmetes valóságra!


Odamentem a pulnál könyöklő első lányhoz és hívtam egy italra!..erre ő mint akit darázs csípett meg,hogy képzelek én olyat?


Jó, semmi gond. Utána mentem 2.-ikhoz..3.-ikhoz és szinte szánakozva néztek le rám,mit akarok én?


Na ez volt a kezdet.Utána ráálltam hírdetésekre,írtam válasoltam és mindig ez volt a vége,-bocs de nem ilyet keresek!

Megkérdeztem az egyik "jelöltet" mondja már meg mi a problémája velem?

Nagy nehezen elárulta,ha nem lennék 162cm kellenék,de így nem tud felnézni rám.Bocs.

(természetesen a hozzám illőknél próbálkoztam,tehát 150-160cm lányoknál).


Mára már abahagytam.



2017. jan. 9. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
"Mára abbahagytam." Sajnálom, haver, de azt hiszem, ez a kiút. Esetleg később próbálkozz megint. Ismerek olyan alacsony férfit, akinek van párja. Tehát nem lehetetlen, de...
2017. jan. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most így kapásra, először is járj vastagtalpú cipőben, az már dob másfél centit, csinálj a hajaddal valamit, ott megint lesz két-három centi, plusz nem tudom mennyi idős vagy, de aki sokat ül a gép előtt ott elsatnyulnak a hátizmok, tartóizmok és a csigolyák közelebb kerülnek egymáshoz, akár 2 centivel is alacsonyabb leszel.

Ha ezt összeadod, az már 5-6 centi plusz.

2017. jan. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

,,Odamentem a pulnál könyöklő első lányhoz és hívtam egy italra!..erre ő mint akit darázs csípett meg,hogy képzelek én olyat? "


Na, itt kezdted elcseszni. Nem hívunk meg rögtön minden csajt italozni! Ezzel arra utaltál, hogy őt csak ezáltal tudod felszedni. Megalázkodsz! Flört, ismerkedés, majd max egy tea!


Na, hogy ne ess kétségbe: én 200cm vagyok, állítólag jó képű, de nem vagyok egy nagy nőfaló. 2!! kapcsolatom volt eddig életembe, ellentétbe unokatesómmal, aki kb 170 magas, 10-12 nője volt!


29f

2017. jan. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szimplán megtörtént, ami megszokott a való világban, hiába nyomják az álszent bullshiteket a megbomlott realitásérzékű gyk tagok.

1, Az önbizalom NEM számít olyan szinten a társkeresésben, mint ahogy itt előadják. Lehet valakinek óriási önbizalma, ha csúnya, rosszul kommunikál, stb. akkor semmit sem ér el vele.

2, A magasság SZÁMÍT. Egy felmérés szerint a nők többségének a legelső elvárás, hogy a férfi magasabb legyen. Rengetegnek az átlagmagasságú srácok alatt senki sem jön be.


Kiút? Próbálkozz tovább az alacsonyabb lányoknál. Mást nem igazán tehetsz. Esetleg kompenzálhatod a dolgot pénzzel.

2017. jan. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dezoxi1974 válasza:
Az első és legfontosabb, hogy ne felszedni akarj! Az az esetek többségében bukásra van ítélve. Egy ismerősöddel sem úgy kezded, hogy először igyunk valamit és utána dumáljunk, hanem pont fordítva. Kezd el gyakorolni a csevegést idegenekkel (tömegközlekedés, utca, megálló, stb.) minden cél nélkül. Figyeld a helyzetet és reagálj. Ne nyomulj! P.l.:Ha valaki a buszon melléd ül, kérdezd meg, hogy meddig megy, mert ha később száll le mint te, akkor inkább helyet cserélnél vele. Figyeld a reakciót és ha nem elutasító, akkor már van egy alap a beszélgetésre. Ne válogass! Nő, férfi, gyerek, idős, fiatal most nem számít, hiszen csak csevegni akarsz. S mivel "tét nélküli" a dolog, így te is lazább leszel és az elutasítás sem fog rosszul esni. Ezzel nagyban növelheted az önbizalmad és az önbecsülésed! A legfontosabb, hogy ne csajozz, hanem ISMERKEDJ! Növeld a szókincsed, mert neked nem a külsőd az ami segít! Légy laza, közvetlen, egyértelmű. Éreztesd, hogy te csak csevegni akarsz. A gyakorlás által a görcs a gyomrodban is oldódni fog. Majd ha már lazán el tudsz beszélgetni egy vadidegennel, akkor tudsz majd tovább is lépni! A lényeg, hogy a másik mindig azt érezze, hogy nem akarsz semmit tőle. Aztán a többi meg majd jön magától!
2017. jan. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!