Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők elvárhatják hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők elvárhatják hogy a férfi legyen a magasabb, mert a férfi az erősebb nem, akkor a férfiak miért ne mvárhatják el hogy a nő legyen a szebb, mert ők a szebb nem?

Figyelt kérdés
2017. jan. 15. 17:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Mert számos nő (legalábbis a GYK-n) úgy gondolja, ő majd megmondja a tutit a férfiakról is és a nőkről is. És ha te ezt nem vagy hajlandó elfogadni, akkor nőgyűlölőnek leszel titulálva. :)
2017. jan. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%

Mert te biológiailag erősebb vagy. Ezt le lehet mérni objektíven, lásd sportok.


A szépség viszont szubjektív.

2017. jan. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
A felsőkategóriás férfiaknál léteznek elvárások a nőkkel szembe ez 10/9 és afölötti kategóriánál jellemző, a lányok pedig 10/6-osan már elvárásokat táplálnak minimum a 10/8-9-es pali, aki legyen jókiállású és genetikailag nagy bréje legyen és magas, szóval egyrészről a nők megse érdemelnék a palikat, szerencsére át is veri őket az a réteg, míg a férfiak pedig egyedül fognak maradni egy életre vagy ronda nővel fogják leélni az életüket aki leviszi az igényét a nullára.
2017. jan. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
3-as ronda nő? Tehát a férfiakat mind lássuk szépnek, de léteznek ronda nők?
2017. jan. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Honnan tudja a nő, hogy valakinek nagy a bréje, mikor éppen nem strandon ismerkednek ? (a lónak is nagy a bréje, de nem mindig látszik) :D
2017. jan. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
84%

Annyira nincs ertelme itt semminek, nem egyszerubb beleszarni kerdezo?? Akkor legalabb semmi sem nyomaszt, amit gykn mondtak nekem eddig soha nem volt igaz, a nok nem voltak bunkok, nem penzre mentek, ok is ugyanolyan emberek, a legtobbnek csak egy megerto tars kell sot sokan nem is szeretnek masra szorulni mivel nok es ezt kihasznalhatja valaki... Annyira elvakultak vagytok, mierr erdekel egyaltalan ??? Mar tetszettem szep lanynak es volt olyan akinek meg nem pedig o isszep volt, annyi fajta izles van, arc, szem, tekintet, test, hogy csak az nen tud valakit talalni aki nem is keres vagy tul nagy az elvarasa es a tvbol tanult mindent.

175 vagyok es kepzeld mar 180centis lannyal is randiztam, jo 5 centi nem sok, de eza magassagis olyan lenyegtelen, az ember olyan amit kitud hozni magabol, ha ilyen nehativ vagy es folyton a panasz menne akkor nem szivesen lennek veled egy legkorben mert hat szivnad az eleteromet.

2017. jan. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Van itt rajtam kívül még valaki, aki már baromira unja ezt a nőgyűlölős-kategorizálós-nagybrés-osztályozgatós-alfahímes szűk látókörű ideológiát aminek semmi köze a valósághoz, és nagyon szívesen megfogalmazná érvekkel alátámasztva az ellenkezőjét, de már belefáradt és inkább hozzá se szól?
2017. jan. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%

Ez a kettő rohadtul nem függ össze semmilyen téren, nem tudom feltűnt-e kedves kérdező...?


A magasság olyan adottság ami nem módosítható, a szépség pedig relatív és kisebb-nagyobb mértékben javítható (fogak, haj, testsúly, stb.).

2017. jan. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
97%
Ki állt oda eléd és tiltotta meg, hogy legyenek elvárásaid a nőkkel szemben? Nevezd meg név szerint, és megverem...
2017. jan. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 llorTllorT ***** válasza:
egy férfi nem feltétlen kell szép legyen.a mostani kis biuzi fiúcskák szépítik magukat ők olyan kis semmi cukik .😂😃😁 csaknem te is szebb akarsz lenni mint egy nő?!
2017. jan. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!