Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok,25 alatt az volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,25 alatt az volt a bajotok, hogy még nincs egzisztenciám,30 felett meg rám se néztek, már túl öreg vagyok, és minden korombeli lány foglalt. Hogy lehet ilyen feltételeknek megfelelni?

Figyelt kérdés

2017. jan. 15. 17:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Nem ismersz elég sok embert.
2017. jan. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem az sokkal nagyobb probléma, hogy elmúltál 30 és egy rinyagép vagy.
2017. jan. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
És neked nem probléma, hogy vadidegeneknek bunkó stílusban beszólsz az interneten?
2017. jan. 15. 17:51
 4/28 anonim ***** válasza:
94%
25-30 ev kozott volt 5 jo eved...
2017. jan. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Honnan tudod ennyire biztosan, hogy a korod a baj?
2017. jan. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
39%
true story kérdező
2017. jan. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
65%

Nem, amint látod, még olyan is van aki egyetért velem.

25 alatti vagyok, de egy lánynak sem voltak egzisztenciális problémái velem. Évek óta irodában dolgozom, nem keresek rosszul, most végzek az egyetemmel, és csinálom közben a szakmai gyakorlatomat. 8-10 év múlva, ha túl leszek a harmincon, bizonyára a kisfiammal/kislányommal fogom tölteni az időmet, nem a gyakorin rinyálni, hogy túl öreg vagyok a tinilányoknak.


(#2)

2017. jan. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
51%

lazán.. 25 évesen senki nem akarta hogy egzisztenciám legyen, 33-34 évesen kerestem megint párt elég sok próba volt, ott senkit se zavart a korom, pedig haonta ujabb lányokat próbáltam ki, azt megállapodtam egy nálam 8 évvel fiatalabb lánynál :)


Szóval az egész egy hisztéria a részedről.

2017. jan. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Jól van, ezek szerint csak rinyálok, és az egész képzelődés és álprobléma. Váljék egészségetekre, hogy "nektek van igazatok", idézőjelben.
2017. jan. 15. 17:59
 10/28 anonim ***** válasza:
81%

Senki nem mondta, hogy képzelődsz. Arről van szó, hogy tárgyakra, pénzre, meg a korodra próbálsz fogni más jellegű problémákat.

Küldtek már el úgy, hogy: "Sajnálom, a Balázsnak Audija van, inkább vele leszek"? Vagy esetleg "Bocsi, a másiknak van lakása, inkább őt választom?" 25+ lányt zavarta bármikor is a korod? Nem? Akkor nem tudom, miről beszélsz.

2017. jan. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!