Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valaki sokszor azt mondja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki sokszor azt mondja, hogy "bonyolúlt az életem" ismerkedés, randizgatás időszakában, de nem mondja el miért komolyan vennétek?

Figyelt kérdés
Aki általában kedves, aranyos, figyelmes veled csak néha eltűnik rövidebb hosszabb időre. Néha úgy gondolom, okés közöm nincs hozzá, néha eszembe jut, hogy lehet, hogy hülyének néz és van valakije. Ja ö kezdeményezett.....

2017. jan. 19. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én pl nem tudnám.
2017. jan. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy ismerkedés nem tarthat olyan sokáig, max pár hét, addig nem nagyon foglalkoznék vele. Ha tetszik, és mindkettő azt akarja, akkor kizárólagos kapcsolat lesz belőle, onnantól kezdve pedig nincs titkolódzás.
2017. jan. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
"bonyolúlt az életem" ez ködösítés valamit titkol.
2017. jan. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bonyolult.
2017. jan. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyik barátom ilyen,több csaja van parhuzamosan valamikor ehhez van kedve,valamikor ahhoz,azért van az hogy egy nonel csak ritkán ér rá,ennel az esetnél is ez áll fennt...
2017. jan. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Diavolino44 ***** válasza:
Haha, pont egy ilyen lánnyal volt dolgom, s ez kb azt takarja, hogy szeretne veled lenni, de ez nem fog összejönni, mert annyira nem vagy jo pasi/csaj, hogy egyértelmű legyek. Mert pl van a háttérben egy ex, egy viszonzatlan szerelem stb.
2017. jan. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Arra gondolok amit ti is írtatok... na meg pont hétvégén van sok dolga otthon...még írni se tud.

Lányok/ hölgyek nektek tényleg szertarás messengeren írni?

Én be vagyok lépve telefonról egész nap valaki rámír 1-3 órán belül van 5 szabad perce 2 (jó) szóra

2017. jan. 20. 20:52
 8/11 anonim ***** válasza:
Nemtudom mit nem értesz....
2017. jan. 23. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7. Kamus a csaj.
2017. jan. 23. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#8as 3szót 10mp megírni ....hogy nem lehet ráérni 10 mpre ?
2017. jan. 23. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!