Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én is azért maradtam egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én is azért maradtam egyedül 32 évesen, amit ez a férfi is küldött, hogy a nők így működnek? Az én párom 23 éves volt, én az a nyugodt kedves férfi vagyok, ő meg pörgős nő. Visszament az exéhez a Debrecen egyik legmenőbb férfija.

2017. jan. 19. 22:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%

23 évesen még éppen csak benőtt a feje lágya, vagy az sem. Nem 18 évesen fejeződik be a kamaszkori nagy átalakulás, hanem nőknél ilyen tájban. Ne vonj le következtetést belőle általában a felnőtt nőkre.


Nem az volt a baj, hogy nyugodt, kedves férfi vagy, az egész biztos. Hacsak nem a barátnőd egy komplett idióta, vagy még annál is gyerekesebb mint az életkora. De akkor örülj neki, hogy megszabadultál tőle.

2017. jan. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
...szonpörgős. -.-
2017. jan. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

,, Túl "merevek" voltak, nem lehetett velük viccelni.."


Nekem is ezt hozta fel, merev vagyok, túl nyugis. Ugyanis egy kis faluból származom, ahol 27 évig voltam, ez ivódott belém, hogy nyugi van. Ő meg ugye Debrecen...pörgés. Emiatt depressziós lettem. Annyira beleszerettem.

2017. jan. 19. 22:28
 4/12 kolosszus22 ***** válasza:
Meddig voltatok együtt? Csak mert ha régóta, akkor már az elején is tudta, látta, hogy te nem az a habitusú ember vagy és fura, hogy hirtelen most lett neki zavaró. Viszont ha friss volt a dolog, akkor meg lehet csak most ismertétek meg egymást annyira, hogy rájöjjön nem te vagy a hozzá illó ember, esetleg még az exén se volt túl és besétáltál a csapdába.
2017. jan. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Dehogy, csak 2 hónapig.
2017. jan. 19. 22:32
 6/12 A kérdező kommentje:
1.5 éve nem volt az exével együtt. Aztán kidobott engem, erre egyik haverom cseszegette a lányt, hogy miért hagyott el engem és mitől jobb az ex (a lány exe, akivel 4 évig volt- 17 éves korától)? Ezt megtudta az exe, írt a volt páromnak. Ő meg még mindig odavan 1.5 év után is a férfiért, kapott az alkalmon. Újra összejött vele.
2017. jan. 19. 22:35
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

"23 évesen még éppen csak benőtt a feje lágya, vagy az sem. Nem 18 évesen fejeződik be a kamaszkori nagy átalakulás, hanem nőknél ilyen tájban"


Jó lesz az "30 évesen"-nek is. Sőt, van olyan nő akinek ekkor sem nől be még

2017. jan. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Végülis kérdező megértelek. A legszarabb az a szituáció, amikor egy férfiat az érzelmei csúcspontján tesznek lapátra. Noplána igen hamar egy másik hapsi mellett köt ki az excsaja. Nem tudod nem összemérni magad a hapsival, és értelemszerüen alulmaradsz ebben a lelkiállapotban, hiszen a valóság ezt a szomorú képet mutatja. Annyi a jóhirem, hogy függetlenül attól, hogy számos nő bizony ugy választ, ahogy jelenleg gondolod, ez nem jelenti azt, hogy te bármiylen szinten is összemérhető lennél racionális megfontolások alapján azzal a hapsival, akit választott végül. Ugyanis a csaj sem racionális indokkal választotta. A menőség csak a manipulálható nők számára érdem. Ezért majd egy idő után megérted, hogy az összes létező párhuzamos univerzumban is ezzel a csajjal uyganigy jártál volna, ugyanis rajtad semmi mulott 8teszem hozzá, hogy tipusos társaival is ugyanez a helyzet-mert ezek a csajok ilyenek, és legközelebb fel is fogod ismerni ezt a tipust, igy el is tudod kerülni)
2017. jan. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A nyugodt, kedves férfiak sajnos nem igazán izgatják fel a nőket, főleg nem a huszonéveseket, hát még ha pörgősek is. Az ilyen nőknek a bulizás, csillogás, magamutogatás kell, pénzes hapsi. Utána meg 30 fölött majd vagy szerencsésen kifognak egy kőgazdag hapsit, aki kitartja őket, vagy ha nincs szerencséjük, akkor kétségbeesetten kapaszkodni kezdenek az általuk korábban megvetett "nyugodt, kedves" férfiakba, mert legalább a stabilitás megvan, hát még ha fel is csinálta őket valami nagymenő kandúr, akkor egy rendes hapsi biztosan jó apja lesz a kölyöknek.
2017. jan. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Akkor a másik variáció áll, 2 hónap az nem sok, ennyi idő alatt még rendesen ki se lehet ismerni a másikat...

Tudom, hogy szar, de ezzel a nővel nem illetettek egymáshoz, tegyük fel most nem szakít veled, de később úgy is kibuktak volna a habitusbeli különbségek köztetek, te nyugis, megfontolt vagy, ő meg állandóan pörgött, bulizott volna stb., egyre több lett volna a konfrontáció, jobb hogy most kiderült és nem később.

2017. jan. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!