Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ha valakinek 21 évesen még soha nem volt párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag azt se tudom hogy müködik az egész és hogy lehet ismerkedni..viszont vágynék már rá nagyon,mert rosszul érzem magam emiatt. 21/L

2017. jan. 26. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

20 éves vagyok, de nekem se volt még párkapcsolatom. Leginkább a bátyáim miatt. Bár nem sokat szoktam bánkódni miatta. Kivéve ha begörcsöl a kezem... :D

Miért ne lenne normális ez az állapot?

Magadba kell nézned a válaszaidért. Hogy eddig miért nem jött össze a dolog valakivel. Rossz a természeted? Válogatós vagy? Vagy túl csöndes? A válaszokat csak te ismerheted. :)

2017. jan. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
21f vagyok, nekem sem volt :) igazából nem volt még senki olyan akivel benne lettem volna...néha vágyom utána, de álltalában nem hiányzik :)
2017. jan. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Talán fegyvert tartanak a buksidhoz, hogy gáznak érzed? :) Teljesen normális, ne aggódj, még meg is unod a kapcsolatosdit.
2017. jan. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, amúgy úgy esett jól, kit érdekel, másnak semmi köze hozzá, ozt jó napot! Majd jön az, amikor meg van írva, még nem jött el az igazi még nem érkezett be az életedbe, talán mert még nem is volt itt az ideje, másra kellett koncentrálni, megismerni pl esetleg önmagadat egyedül. Hibáid megismerni, elfogadni, stb.
2017. jan. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A legrosszabb ***** válasza:
21 évesen még nem volt barátod? :o Ez hogy lehet? :o No de nem is ez a gáz, hanem az, hogy amiatt vagy rosszul, hogy még nem volt párkapcsolatod.
2017. jan. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is 21 évesen lett először párom, előte egyetlen egy randin sem voltam soha, sem kézfogás, sem csók, egyáltalán semmi. Hidd el, nincs ezzel semmi baj :)

22/L

2017. jan. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is 20 voltam amikor összejöttem az első barátommal.
2017. jan. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!