Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik a legjobb társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb társkereső oldal?

Figyelt kérdés
2017. jan. 27. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Mind rossz.
2017. jan. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen erre én is kíváncsi lennék .
2017. jan. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%

Nincs olyan hogy legjobb,csak jó van és sok rossz van! :(

Szerencse kell a társ találáshoz,valakinek sikerül valakinek nem ,el kell fogadni :(

sajnos ez van!


Jó társ kereső oldalak azok ahol 2 ember szerencsésen egymásra talál,és sok sok ember talál társat magának az lenne a jó társkereső oldal..


Sok ismerősömnek sikerült az alábbi oldalakon társat találniuk: páratlan.hun,love.hun,gyakorin,chat.hun,ismeretlenek.hun

Ezekhez volt szerencséjük,egymásra találtak,véletlenül! :)


Sok sok sikert,szerencsét és minden jót kívánok nektek! 30N

2017. jan. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi számít neked jónak. Én a randihely.hun ismertem meg a férjemet. Akkor 24 éves voltam, 6 hónapos regisztrációval, szóval viszonylag hamar összejött. Sokat kellett szelektálni, de még így is szerintem fél év ilyesmire nem sok idő.


A férjem 20-majdnem 21 éves férfiként a megismerkedésünkkor kemény 2 hete volt fent. Neki sokkal hamarabb összejött.:)


Szóval változó. Meg kell próbálni. Veszíteni valód nincs, viszont annál többet nyerhetsz. Persze vannak akik pár héttől várják a csodát, és aztán feladják, mondván szar. Nos az ilyeneknek, akik kicsit sem kitartóak, nem való ez a fajta ismerkedés. Ha pedig valakinek több év alatt sem jön össze, esetleg több oldalon sem, akkor érdemes lenne magába nézni, mert ott már benne van a hiba, nem a netes társkeresőkben.


Ismerőseim férfiak is, nők is, általában pár hónap, max 1 év alatt találtak párt társkeresőn. Többen össze is házasodtak, van ahol gyerek is született már. Szóval egyáltalán nem rossz ez. Tudni kell használni! 30/N

2017. jan. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
rosszlanyok.hu
2017. jan. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A Randihely ingyenesnek tűnik, viszont kihalt. Rohadtul nem is értem az egészet; beállítottam, hogy megyebeli, korban hozzám képest +-3 éves nőket keresek, akik nem 10 éve léptek be utoljára, és... volt 2 találat talán? Azok is kép nélküliek és messze laktak tőlem.


Most a Párom.hu-n nézelődök, itt már több a lehetőség, több az ember, de mindenért súlyos pénzeket kell perkálni. Havi 7 üzenetet küldhetsz ingyen, ez a legfontosabb kikötés.


Többhöz nem volt még szerencsém, de amit láttam, azok közül a Badoo volt a mélypont... akkora egy lehúzós, kamuzós, putri oldalt én még az egész interneten nem láttam.

2017. jan. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

ez!

gyakorikerdesek.hu


meg tinder még elmegy.

2017. jan. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Màr nem azért, de a gyakori nem tàrskereső oldal.
2017. jan. 28. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!