Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elég jó a "szerszámom" mégsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég jó a "szerszámom" mégsem tudom kamatoztatni ezt egyetlen nőnél sem?

Figyelt kérdés
Nem tudok kapcsolatba kerülni nőkkel, akiket egészen biztos megtartanék a jó "szerszámmal"

2017. jan. 29. 10:18
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
honnan veszed, hogy elég jó, ha nem voltál még kapcsolatba nővel?
2017. jan. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
79%
Egy jó szerszámmal még soha senkit nem tartottak meg.
2017. jan. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
95%
Te kérdező, feltételes módban írod az egészet. Hogy megtartanál... Szóval a csodavessző még sosem járt nőben, és csak a maratoni matyi parti alapján gondolod, hogy jó a cucc...
2017. jan. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
#10 Nincs kérdés, csak egy kijelentő mondat van, kérdőjellel a végén. De ha nagyon kötni akarod az ebet a karóhoz, akkor a válaszom, igen. Vagy nem. Igazából teljesen mindegy.
2017. jan. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
62%

Hogy elég jó a szerszámod, azt nem tudhatod. Nem írtad le bővebben, ez mit takar. Attól, hogy valakinek mondjuk nagy van, még nem biztos, hogy használni is tudja.

Nekem életem első orgazmusa 30 éves korom felett volt, addig kénytelen voltam megjátszani. Független a farok hosszától, szélességétől, póztól és minden egyéb mástól. A többit addig csak megjátszottam. Persze ettől nem voltak azok sem rosszak, csak orgazmusom nem volt. Ha a nők azt mondják, jó voltál és kiböknek 1-2 úúúúh-ááááh-t, az még nem jelenti azt, hogy Te vagy a f@ca gyerek az ágyban. Érted?

2017. jan. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
92%
Sivár lelkivilágra utal, ha szerinted csak a cerkáddal tudnál megtartani egy nőt.
2017. jan. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
89%

Nem olvastam végig a válaszokat.

Tisztázzuk, csak szerinted jó.Mások szerint ez már nem biztos, hogy így lenne.

A "jó szerszám" marhára kevés egy normális nő megtartásához.A nem normálisakat is, max.egy darabig tartanád meg vele.

2017. jan. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
86%

"nem volt kapcsim"


Mi vagy te tinilány? Egy fiút/férfit nem hallottam még így beszélni...


Sőt, ha hallanám, nem bírnám ki, hogy ne nevessek az arcába, akár milyen tapló dolog is lenne.


Szerintem, életedben nem jártál még nőben, de pasiban már el tudom képzelni...és emiatt, nem csodálkozom, ha nem tudod ezt kamatoztatni egy nőnél sem, hiába van varázs szerszámod...


Sőt, ha így beszélsz és ennyire önelégült/önámító vagy, nem is hiszem, hogy egyhamar fogod használni, azt a szerszámot, egy nőben is.

2017. jan. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Az a jó szerszám már az első berakáskor hangos sikítozást váltott ki, a kiszűrődö hangokból a házibuli kérdezői még meg is kérdezték később, hogy miért nyögött annyira a csaj. (Első szex élmény)
2017. jan. 29. 15:37
 20/28 A kérdező kommentje:
Maratoni matyipartit gondolom tinilányként nézted végig ahogy az alkesz faterod kielégül
2017. jan. 29. 15:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!