Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Számotokra mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Számotokra mennyire nem vonzó, ha egy srácnak kicsit a feje?

Figyelt kérdés

Úgy látom, hogy huszonévesen már semmit nem fogok férfiasodni (23 vagyok). Szóval amellett, hogy stabilan nem változik az alkatom (vékony és alacsony testalkatom van), a fejem sem fog már változni, pedig rám férne, mert - habár az arcommal összességében elégedett vagyok - meglehetősen kicsi a fejem, ilyen kora tinédzser jellegű. Max. olyan 22 centi magas és ha egy csaj csókolózás közben mondjuk két kezével simogatná az arcomat, akkor az ujjaival simán "átfogná" a nyakamat. Szóval erre a szituációra gondolok: [link]

Ennek a csajnak a kezei között kis túlzással a fél fejem "elveszne" :D.

Természetesen nem vagyok retardált/mikrokefáliás vagy valami más jellegű betegségben szenvedő (egyetemista vagyok), de nem érzem magamat vonzó férfinak. Kár, hogy legalább a fejem nem férfias (ha már az alkatom nem az), mert sztem az arcszerkezetemmel nincs baj. Fernando Alonso is alacsony, mégis jóképű, de főleg azért, mert neki is olyan tulokfeje van vagy mihez is hasonlítsam. :D

Szóval férfias/karizmatikus a burája.

Nekem úgy tűnik, hogy a nőknek ez legalább annyira fontos, mint a férfias testalkat.



2017. febr. 1. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
redben van a külsőd, nincs vele semmi gond, nyugodj meg.
2017. febr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem úgy tűnik, hogy a nőknek ez legalább annyira fontos, mint a férfias testalkat."


Hogy a nőknek mi fontos és mi nem, az REJTÉLY. És sosem tudhatod. Kivéve egyet: Még hozzá az, hogy légy elégedett magaddal és legyen önbizalmad, magabiztosságod.


Az fejedet megnagyobbítani nem tudod, ebbe törődj bele és sz@rd le onnantól, aztán pedig változtass ezen:"de nem érzem magamat vonzó férfinak."


Tessék vonzó férfinak érezni magadat, mert akkor az leszel. Oszt jónapot.

2017. febr. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi gáz nem lehet a fejeddel. Alonso fejszerkezete ronda, nekem túl durva, látatlanban is inkább a te fejformádra szavaznék.
2017. febr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Aki beléd szeret , azt nem fogja érdekelni. Mert neki te kellesz, fejmérettől függetlenül.
2017. febr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4: Köszi, de ez ilyen "obvious captain" jellegű hozzászólás volt. Nyilvánvaló, hogy ha egy lánynak fogok tetszeni, akkor elfogadja a fejemet is, de én arra voltam kíváncsi, hogy itt a gyk-n a csajoknak erről mi a véleménye. Mert azért csak el tudtok képzelni egy kisebb fejű pasit és mondjuk összehasonlítani az általam linkelt sráccal vagy egy harmincas nagyobb fejű férfival.
2017. febr. 1. 20:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tűnik fel elsőre akkor nem gáz. 20l
2017. febr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!