Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek, ha folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek, ha folyton attól tartok hogy "áhhh, úgyis van barátja"?

Figyelt kérdés

26 vagyok. nem egy mai srác, számos komoly kapcsolattal, és néhány egyéjszakással, a hátam mögött, de ők mind interneten "jöttek" össze.

Sajnos most a netes dolog egyre gázabb, így muszáj lenne élőben lépnem.

Igen ám de mint fent írtam, folyton az van bennem, hogy ha pl szemezünk is egy lánnyal meg stb, áhh odamegyek, megszólítom bármivel (jól dumálok ezzel sosem volt baj), és pár mondat után benyögi hogy van barátja...

És folyamatosan ez forog bennem, szinte azért sem merek sem megszólítani, sem kezdeményezni egy egy lánynál, mert szinte biztos vagyok benne hogy van van valakijük úgyis.

Ezen hogyan lehetne átlássak? Hogy ne érdekeljen és tényleg csak lazán ismerkedjek?

Milyen lelki dolgokat kéne rendbe tegyek?



2017. febr. 2. 17:21
 1/8 KnightBalazs ***** válasza:

Itt nem igazán lelki dolgok és a belső béke megtalálásáról van szó azt még a legelején szögezzük le.


Áhh, úgyis van barátja, azt nem tudhatjuk, hogy van-e barátja valakinek vagy nem. Szerintem ha már szemezel valakivel és te sem érted félre a dolgokat akkor nagy valószínűséggel nincs barátja.


A dolog ott akadhat el mikor elkezdtek beszélni szerintem. A szemezgetés a szimpátia jele s még mielőtt valaki kioktatna nagyon sok könyvet olvastam a női-férfi testbeszédről szóval a "nem is így van" okat meg lehet tartani.


Na már most a kölcsönös szimpátia bizonyára meg lehet, mert ő nézett te pedig oda mentél hozzá. A baj a beszédnél lehet. Ha tényleg jól beszélsz akkor nem tudom, hogy mi lehet a baj, talán ráizgulsz és ez meglátszik vagy még sem dumálsz épp annyira jól, mert általában akkor mondják a lányok, hogy bocs van barátom ha leakarnak koptatni valakit, pláne ha nem a legelején mondják csak azután miután, rájöttek, hogy mégsem. A lányok alkalmazzák az áh van barátom dumát akkor is ha nincs barátjuk. Pláne ha ad neki egy esélyt és csak pár mondat után nyőgi be.

2017. febr. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sztem ez nem függ össze. Attól h egy csajnak van komoly kapcsolata, simán szemez, flörtöl bárkivel.

Nemtudom mi a baj, de nagyon derogálo, hogy ezek a gondolatok vannak bennem, és kb ezek miatt nem tudok élőben nyitni.

2017. febr. 2. 20:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha arra vársz, hogy majd a kis mikróvalóságodban egyszer felbukkan egy számodra szimpatikus, egyedülálló nő, akkor jó sokat fogsz várni.

Csak gondolj bele, mennyi ennek az esélye, neked tetszik, egyedülálló, pont a látómeződben van.


Mondjuk első körben nem kell kényszeresen ismerkedni. Az tiszta sor, hogy mindegyik nő nagyon gyorsan beleszövi bármilyen témába a beszélgetés első öt percében, hogy neki van barátja. Ezt magadra venni botorság, ezt Brad Pitt bácsinak is elmondanák. Gyorsan tisztába akarják tenni a beszélgetés szintjét de ennek még örülnöd is kéne, mert így kapsz egy gyors rálátást arra vonatkozóan, hogy nehogy valami kényelmetlen szituációba találd magadat.

Attól, hogy van barátja még lehet vele jóban lenni, lehet vele beszélgetni, nem kell görcsösen ismerkedni, lehet a lánynak barátnője aki viszont szabad, vagy maga a lány lesz x időn belül az.

Ma már nem azt a szabad szex korszakát éljük, hogy nem tartós kapcsolatokra gyúrnak adott életszakaszban az emberek, ma kicsit kötöttebb ez a dolog, de ehhez kell viszonyulni.

2017. febr. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mitől félsz? :) Hogy azt mondja van valakije? Itt még csak szimpatikus neked, nem vág földhöz egy napig sem ha ezt mondja.

Úgy is felfoghatnád, hogy bókolsz neki, ezzel pedig bearanyozod a napját. Vannak olyan napok, amikor egy abszolut ismeretlen ember kedves szavai dobja fel a napom. :)

2017. febr. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

:) Számomra ez magas labda. És akkor mivan ha van barátja?


"Van barátom:"

- Az jó dolog. Remélem akkor már tudsz maszírozni.

- Az szép, de visszatérve... (és folytatod a témád)

- Kérdeztem? (már ha olyan a jelleme)

- Ok. (és letudod folytatod a befejezett témát és/vagy

másikat hozol elő)


oszt le van tudva.

2017. febr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hülyeséget írtak a könyvek. :D Párkapcsolatban lévő nők is szeretik a figyelmet, a flörtölést, főleg ha a párjuktól ezt (már) nem kapják meg. Sok (a legtöbb?) nőnek finoman szólva sincs harmonikus párkapcsolata, csak a megszokás és az egyedülléttől való félelem tartja őket a párjuk mellett, érdemes ezzel is tisztában lenni.


"Legrosszabb" esetben tényleg van barátja, akit imád és boldog mellette. Ettől még összehaverkodhatsz vele, megismerhetsz egy jófej csajt, aki esetleg majd "beajánl" a szingli barátnőinél vagy ott leszel neki, amikor épp szakít.

2017. febr. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

szeretném nagyon átformálni a gondolkodásmódom, és tényleg lazán venni minden ilyesmit.

Rajta vagyok, de sokszor erősebbek ezek az önbizalomhiányos gondolatok. sajnos.

Fejben kellene rendet tennem, de totál hullámvölgy...hol tényleg olyan kisugárzásom van, hogy sikerül egy-két flörtöt stb összehozni, de van mikor ennyire lent vagyok, hogy borzasztó...:/

2017. febr. 9. 07:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Kár,hogy nem találkoztunk még:D
2017. febr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!