Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik online társkeresőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik online társkeresőt javasoljátok? Melyek a legjobb online társkeresők?

Figyelt kérdés

2017. febr. 4. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem egyik sem.
2017. febr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Egyiket sem ajánlom. Az adatlapok nagy része kamu.

Ha 10 évvel ezelőtt kérdezted volna meg ezt, akkor még volt értelme...

2017. febr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én most Párom.hu-n vagyok fent. Az egy dolog, hogy alapból nem sokan vannak fönt, az meg egy másik, hogy eddig egy hét alatt 4/0 a megválaszolt leveleim aránya... És akkor ne írjunk rá mindenkire, mert hát az milyen igénytelenség már.


A másik, amivel van tapasztalatom, az a Randihely. Képzelj magad elé egy sivatagot, amin keresztül az ördögszekereket fújdogálja a szél a csontvázak fölött. SENKI nincs sehol. 2 perce néztem meg a felhozatalt, és, beszarás, UGYANAZ, mint az volt úgy négy éve, amikor felregisztráltam.


Ami azért érdekes, mert ez a kettő olyan társkereső van, ami részben vagy egészben ingyenes, minden más oldalon már azért is fizetni kell, hogy egyetlen üzenetet írhass...

2017. febr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha Pest közeli vagy: miitt.hu

Szerintem az egyetlen normális.

2017. febr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#3: páratlan.hu meg love.hu is félig ingyenes. Csak a prémiumcsomagért kell fizetni.
2017. febr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Badoo-t tudom javasolni, 1 hónap alatt 4 lánnyal is eljutottam a randiig, pedig nem vagyok egy szépfiú. Alapszabály, hogy mindenkinek írni kell aki tetszik és pár napon belül aktív volt. Nekem kb 5%-os a válaszolási arányom, ami azt jelenti, hogy kb minden 20. levélre válaszolnak csak így is. És persze nem árt ha normális levelet írsz. Sokan ott rontják el, hogy sablondumával indítanak.
2017. febr. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én egyet próbáltam, amire nem is azért regisztráltam, mert társkereső, hanem felkeltette az érdeklődésem egy sikersztori. Aztán az ujjamon csillogó gyűrű azt sejteti, hogy társkereső oldalként is bejött...

A lényeg, hogy ez egy amcsi oldal (okcupid), angolul nem árt tudni hozzá, ezért viszont a rengeteg magyar, aki fent van rajta, már egy "válogatott" társaság, kicsivel magasabb az átlag intelligencia ezért, plusz nem igazán éri meg a fáradság alvó profilt regisztrálni rá. Ráadásul minden fontos funkció ingyen elérhető. Az informatikai háttere is elég professzionális.

2017. febr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!