Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha arcra jóképű, de testalkatr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha arcra jóképű, de testalkatra pedig gyerekes vagyok, akkor társkereső oldalakon érdemesebb elrejtenem a paramétereimet?

Figyelt kérdés
Annak érdekében, hogy legalább a csaj figyelmét hívjam fel és tudjak vele beszélgetni egy keveset, amíg szóba nem kerül a testalkatom. Sokan írták, hogy már az is nagy dolog, ha a csaj visszaír. Szóval már azt is nagy sikerként könyvelném el, ha egyáltalán a profilképemmel fel tudom hívni magamra a figyelmét vagy jobb esetben ő is megírni az első pozitív benyomását rólam. Válaszaitokat előre is köszi.

2017. febr. 4. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen légy őszinte vele. És az mit jelent, hogy gyerekes testalkatra pontosabban :)
2017. febr. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mit takar a "gyerekes"? Egyébként szerintem nem éri meg hazudni. Akkor max a randin dob ha odáig eljuttok.

Engem legalább is kiábrándítana, ha megjelenne egy 160cm-es, 45kilós 14 éves fiúcska testű pasas. Lehet akármilyen jóképű, kisfiúk nem tetszenek.

2017. febr. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
170/55. Ezt értem gyerekes alkat alatt. Nem szívesen adnám meg, mert ezzel zéró esélyem van mindenkinél.
2017. febr. 4. 22:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet olyan vészes :) Miért nem kezdesz el valamilyen testmozgást?
2017. febr. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4: Természetesen már azzal is próbálkoztam (gyúrás), de semmi eredményt nem értem el, pedig csináltam becsülettel (már amennyire a gyomrom bírta).
2017. febr. 4. 22:57
 6/9 anonim ***** válasza:
de egyébként tényleg jóképű vagy?mondták vagy csak nem amiatt rostáltak ki szóban? csakmert lehet hogy ezzel(méretük miatt) koptatják le az alacsony pasikat de legtöbbször azért mert kevésbé sértő.
2017. febr. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6: Több ember szerint igen, de még senki nem "rostált ki", mert most először regisztráltam társkeresőre. És ezért lettem volna kíváncsi, hogy mi a jobb döntés: Felvállalni, vagy később elmondani?
2017. febr. 4. 23:17
 8/9 anonim ***** válasza:

Te mit érzel jónak ? Felvállani , vagy kamuzni?

Aszerint cselekedj ahogy érzed!

2017. febr. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Aki szeretni fog téged,így fog megkedvelni hidd el!

Nem kell álcáznod magad nem kell titkolóznod,ilyen vagy!

Alkat,kinézet,külső adottság kérdése

van aki szebb külsőt kapott a sorstól valaki csúnyábbat ez van...


Van amin lehet változtatni valamin nem lehet változtatni el kell fogadni,el kell fogadnod magad,sok sikert és fel a fejjel,lesz barátnőd ne aggódj hosszú az élet!Sok sikert! 300N

2017. febr. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!