Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy pasi megkapott már egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi megkapott már egy lányt akit régen ismer, de utána nem keresi, akkor miután már lefektette, elveszti az érdeklődését?

Figyelt kérdés
Egy régi osztálytársammal már érettségi után kb 2évvel, egy félig osztálytalálkozón összemelegedtünk(csók), majd egy hét múlva lefeküdtünk a srác invitálására. Nagyon jó volt, nekem az az első is volt ráadásul, viszont utána nem keresett, több hónapig nagyon szarul voltam. Szülinapomra írt üzenőfalamra, meg én is neki, majd újévkor kezdeményeztem én több mint 3/4év után, csak egy búék-kal. Ő erre többet írt, kedvesen érdeklődően, valamint felhozta h "összefuthatnánk az új évben"..Erre én is rábólintottam, de utána nem írt konkrétabbat. 2hétre rá ráírtam h hogy van, befejezte-e a vizsgáit stb, írta h sok dolga van, de végzett, és h van-e kedvem találkozni, olyanra mint múltkor..írtam, hogy igen és azt is, h mikor lesz az utolsó vizsgám, utána ha neki is jó nekem jobb lenne...Erre 2hete nem érkezett válasz...meggondolta volna magát szerintetek, vagy már tavasszal tavaly megkapott és már nem érdeklem? :( bocsánat, hogy hosszú lett, én sem értem az egészet..igaz, gimiben nem voltunk nagy barátok, de nekem azóta is nagyon tetszik..és azt hittem, én is neki...

2017. febr. 5. 12:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Csak szexre kellettél, az okát csak ő tudja.
2017. febr. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
"van-e kedvem találkozni, olyanra mint múltkor" --> csak sz.xelni akar, ha épp nincs más kéznél, akkor fog hívni. ha neked ez elég, akkor hajrá, de láthatóan többet akarsz, szóval szerintem ne foglalkozz vele.
2017. febr. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Ő csak szexet akar tőled és azt sem túlságosan nagyon. Te viszont többet is szeretnél, ha jól gondolom?

Ha ez így van, akkor hagyd, beleszeretsz, ő pedig még arra sem méltat igazán, h hajtson az újabb szexért. Persze ez csak az én meglátásom.

2017. febr. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
pontosan úgy írta, h hasonló talit mint a múltkor..de ez még márciusban volt, azóta volt 2 kellemetlen egybebotlásunk egyéb programokon...én a szilveszteres üzeneteiből nem úgy vettem le még h csak szexelni akar, abban csak annyit írt, h "ha van kedved összefuthatnánk, rég láttalak ;) "
2017. febr. 5. 12:16
 5/19 anonim ***** válasza:

minek kérdezed meg, ha nem hiszel másoknak? :D


akkor találkozz vele, megint ki fog használni és majd sírhatsz otthon..

2017. febr. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Noblesse Oblige ***** válasza:
89%

Hát az van... hogy igazából csak dugni kellettél neki.

És igazából a szex sem lehetett valami jó veled, mert még azért sem töri magát, hogy másodszorra megkapjon.

Tehát már üríteni is gyenge vagy. :/


Ebből egyoldalú szerelem lesz, ha hagyod, hogy elfajuljanak a dolgok. És után még évekig tartó sírás, hogy sosem lehet tied az a fiú, akit szeretsz.


Ha adhatok egy jó tanácsot: többet nem foglalkozó vele. Tiltsd le. Töröld az életedből, mert ez zsákutca. Amelyik nőt még dugásra valónak sem értékelik... ennél jobban, mint nő már nem alázhat meg... :(

2017. febr. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

Hidd el, hogy igazunk van. A 6-os pedig nagyon őszinte és kemény volt, de sajnos igaza van. Ne légy ilyen naív!!

Keress mást, a te érdekedben!

2017. febr. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

ma 12:18 nem nem, majd itt fog!


Nagyon naiv vagy!

2017. febr. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Hidd el ha oltári a szex nem veszti el az érdeklődését egy férfi!


Csak te túl naiv vagy, nem látod a fától az erdőt. Még arra se erőlteti meg magát, hogy legalább szex miatt fussatok össze, magyarul még szexre se vagy elég jó és ez megalázó! Csak már üríteni kellene.


Volt azóta valakid? Vagy tényleg annyira együgyű vagy, hogy azt hiszed elsőnek oda adod magad egy pasinak akkor kelleni is fogsz neki?!

2017. febr. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Csak szexre kellettél neki, most is csak arra kellenél. Ne alázd meg magad! Felejtsd el ezt a palit, lépj tovább!

Tudom nehéz, de meg kell tenned!

2017. febr. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!