Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nő, akivel beszélek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nő, akivel beszélek sokszor maga elé néz, de ugyan akkor sokszor szemembe néz, felém fordul, az mit jelent?

Figyelt kérdés
Miért néz maga elé? Nem tetszem neki, vagy csak nem akarja, hogy észrevegyem, hogy tetszem?
2017. febr. 8. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Nem akar tőled semmit azért néz maga elé, mert nem akarja, hogy félreértsd, azért néz beszélgetés közben néha a szemedbe is, mert úgy illik.Általában az felé fordulunk akivel beszélgetünk.

2. Zavarban van, mert szimpatikus vagy neki.

3. Nem akarja,hogy észrevedd azt, hogy tetszel neki, mert valami oknál fogva nem lehetne köztetek semmi.


Ha tetszel egy nőnek és ezt a tudomásodra szeretné juttatni akkor leginkább az alábbi módon viselkedik, jelez:

- mélyen a szemedbe néz

- elpirul

- láthatóan ideges lesz a közeledben

- rád mosolyog

- keresi a társaságod, a lehetőségét, hogy láthasson a közeledben lehessen

- igazgatja a haját, ruháját tetszeni szeretne


Neked tetszik?

2017. febr. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 4 okból nézek magam elé:

-Mert többen mondták, hogy szúrós a tekintetem és nem akarom megijeszteni a beszélgetőpartnerem.

-Mert ha a levegő egy híg pontját nézem, nem vonja el semmi a figyelmem és jobban tudok hallgatni.

-Mert zavarban vagyok.

-Mert nem érdekel, mit mondanak:D

2017. febr. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem eddig az 1. válaszoló által leírt 2., és 3. variáció fordult elő.
2017. febr. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!