Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Belemenjek, ti belemennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek, ti belemennétek állkapocs műtétbe a nők miatt?

Figyelt kérdés

Olyan az állkapcsom szerkezete és a felső fogaim mérete hogy nem látszóidnak ki a fogak még mosolynál sem nagyon. Fogorvosok fogszabályozást mondtak de nagyon nem garantálják a sikert, szerintük az állkapocs korrekciós műtét lenne a megoldás.

Viszont volt lány aki randin megkérdezte hogy egyáltalán nincs fogad felül.


2017. febr. 10. 07:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Na más miatt vállald a műtétet hanem magad miatt. Ha te elégedetlen vagy vele vagy nem tetszik, zavar az ismerkedésnél akkor csináld meg.
2017. febr. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne egy csaj, vagy bárki miatt csináltasd meg, hanem csakis magad miatt, hogy magadnak jobban tetszél, és ha belenézel a tükörbe, akkor egy elégedett arc nézzen vissza rád.


Ha most pl. kövér lennél, és egy csaj azt mondaná, hogy egy zsíros disznó vagy, akkor most elkezdenél az ő hatására fogyózni, miközben nem is ismered őt? És ha lefogysz se garancia, hogy vele kapcsolatod lesz.


Szóval csakis magad miatt csinálj mindent, és ne azért, mert x és y valami megjegyzést tett rád!

2017. febr. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem se látszanak ki, és teljesen jól érzem magam így. Akinek nem tetszik, bekaphatja a piros gumicukrot. De hogy ezért átműttetni magam, na nebazz...
2017. febr. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8%
Igen. A nőknek a külső a legfontosabb. Ha valami külső hibád van, nem lesz nőd.
2017. febr. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Figyelj, egy bizonyos határig szerintem nem gáz, ha más adja a motivációt, de végül neked kell meghoznod a döntést. Ha ez pusztán szépészeti beavatkozás, akkor én nem görcsölnék ezen ennyit, de ha ebből később mondjuk a rossz harapás miatt ízületi betegséged lesz azt érdemes megelőzni. Ezt a fogorvossal beszéld meg.


Elmondom a saját példámat: szemüveges vagyok, a barátom így is szeret, de mindig elmondja, hogy szemüveg nélkül sokkal csinibb vagyok. Évek óta duruzsolja ezt a fülembe, párszor meg is sértődtem rajta, mert én szerettem szemüveges lenni. Ő viszont utálja, mert amíg neki is volt addig kicsi volt az önbizalma, mondjuk 18 dioptriással ez nem is csoda. A kontaktlencse is szúrta, végül a lézeres szemműtét segített rajta, az egész élete megváltozott tőle. Annyit mesélt a saját történetéről, meg olyan sokszor megdicsért szemüveg nélkül, hogy végül szembenézek a félelmeimmel és én is elmegyek a nyáron műtétre. Rájöttem, hogy a ragaszkodásom a félelmeimből táplálkozott, és valójában nagyon is szeretnék jól látni. Akkor most a barátom miatt vagy magam miatt csinálom? Szerintem is-is. És ezzel nincs is semmi baj, mert a kívánsága nem öncélú, hanem nekem is jó.

2017. febr. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ritka, hogy egy kérdésre itt csupa értelmes válasz jöjjön (-#4).
2017. febr. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én hasonló cipőben járok, én meg fogom csináltatni, már majdnem félúton járok.. :D

Viszont, ha csak mások miatt tennéd nem biztos, hogy túl jól viselnéd a dolgot ugyanis elég komoly beavatkozásról van szó, aminek az anyagi vonzata sem elhanyagolható.(500e Ft legalább..) Engem egy bizonyos korig nem zavart túlságosan, azonban felnőtt fejjel már máshogy látom, nem is értem miért nem vágtam bele hamarabb, elképesztő a különbség a műtét előtti és utána kinézet között. :)

Egyébként is érdemes kezdeni vele valamit, ugyanis gyorsan tönkre fognak menni a fogaid a jelenlegi helyzetedben..

2017. febr. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Zsolti A Mosóból válasza:
Nem, nem mennék bele egy nő miatt sem, maximum magam miatt tenném meg
2017. febr. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A nők is megcsináltatnak magukon dolgokat, csak hogy nektek jobban tetszenek, így nektek is ott a lehetőség.
2022. márc. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!