Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka annak a jelenségnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak a jelenségnek, hogy 30 körül a férfiak újra 18-20 évesekkel kezdenek ismerkedni?

Figyelt kérdés
Már több férfibarátomnál, és még több távolabbi ismerősnél láttam ezt, hogy ennyi idős lányokkal kezdenek párkapcsolatot. Míg ezelőtt a saját korosztályukban kerestek párt, tehát a legutóbbi barátnőik 27-30 évesek voltak. Egy barátomat meg tudtam kérdezni erről, kérdeztem hogy téged nem zavar hogy egy ilyen fiatal lány még évekig nem akar családot, miközben te már abban a korban vagy? És a válasz az volt hogy... "Ez pont ezért jó, mert én sem akarok családot még, én még ahhoz fiatal vagyok hogy ilyenben gondolkodjak és a korombeli nők meg már ezt erőltetik, mire én családot szeretnék addigra a lány is beérik, de legalább nem hisztizi végig ezt az 5-10évet." Számomra ez nagyon elszomorító, hogy 30 éves apuka korú férfiak még a közeljövőben hallani sem akarnak házasságról, gyermekekről. Pedig anyagilag is minden adott lenne náluk legalábbis az én ismerőseimnél, egyszerűen arról van szó hogy még bulizni akarnak, fesztiválokra járni, hétvégén a haverokkal inni, eljárni utazgatni a világban. Én még csak 25 éves vagyok, de már erősen érzem a változást ismerkedés során, pl netes társkeresőn, hogy már inkább a 35+ korosztály talál meg. Meg persze fiatalabbak is, de ők nyíltan kimondják hogy laza kapcsolatot keresnek. Szerintetek mi az oka ennek? Ennyire nem mernek felnőni a férfiak? 25 felett egy nő ketyegő biológiai óra akitől menekülni kell?
2017. febr. 11. 15:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Úgy van, ahogy leírtad. Sok 30+os férfi menekül a felelősségvállalás és a családalapítás elől, na meg nem utolsó sorban bizonyítani akarják saját maguknak még mindig mekkora bikák, hogy egy fiatal csajt be tudnak szédíteni.
2017. febr. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Nekem leginkább az szúrt szemet eddig, hogy a általam preferált korosztály sz*rba se vesz, ők a 25-31 évesek.

Efelett necces, alatta lehet próbálkozni, de nem hiszem, hogy abból nem lenne semmi komoly.

30/f

2017. febr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
25%
29 vagyok, de vagy még 6-7 évig biztosan nem szeretnék gyereket meg házasságot. Nem mellesleg ne csak a férfira támaszkodjon anyagilag egy nő, ő is vegye ki a részét a közös egzisztencia megteremtésében! Szóval valóban szerencsésebb ilyen szempontból egy 22-23 körüli nő, akinek tökéletesen elég egyelőre egy jó párkapcsolat baba, feleségeskedés nélkül, persze ha nem csak rám számít anyagilag, hanem kiveszi a részét ő is minimum egy munkahely által. Így van, ahogy az alkérdésben is kifejtették.
2017. febr. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
34%

Leírom az én esetemet:

Pár hónap múlva 28 leszek, és én is inkább 22 körüliekben gondolkozom. De egyáltalán nem azért mert ők még nem akarnak egyből házasságot/gyereket, hanem mert köztük még elég jó eséllyel lehet találni tisztességes, valamirevaló lányokat és 30 körül ők már kivétel nélkül mind házasok lesznek. A jelenlegi 30 körüli egyedülálló nők pedig általában azok, akik végigrib**ckodták a fiatalkorukat, most meg már sápítoznak hogy "miért nincs egy normális férfi"...

És ahogy múlnak az évek ez egyre inkább igaz lesz. Én nem gondoltam volna régen hogy arra "kényszerülök" majd hogy 5-10 évvel fiatalabb párt keressek majd (ez mindig furcsának és soknak tűnt), de már látom hogy ez az egyetlen megoldás.

2017. febr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért veszik a 30 fölötti nőket is egy kalap alá.

Van amelyiknek esze ágában nincs se gyerek, se házasság, a példa kedvéért a főnökömet és a barátnőm keresztanyját említeném, utóbbi már 40 éves.

Kötve hiszem, hogy csak ők lennének ketten ezzel az egész világon...


Szóval jó lenne felhagyni az általánosításokkal minden téren! 25N

2017. febr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
50%
Mert tudjuk, hogy a huszonéves nők sem érettebbek, és ők sem akarnak családot.
2017. febr. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%
25/N vagyok és 2 gyerkőcöt nevelek a 26 éves férjemmel.Itt sem kell általánosítani.És ha valaki 30-35 éves koráig nem akar családot alapítani,ne gondolja hogy 50 évesen fog neki sikerülni.
2017. febr. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
7. Szerencsések vagytok, hogy ti egymásra találtatok.
2017. febr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
#7 majd nézzük meg, hogy 15 év múlva hol lesztek. Ha fogadnom kellene, akkora arra tennék, hogy külön utakon.. statisztika szerint 65+%-om van a nyerésre!
2017. febr. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Az Éjjel-nappal Budapestben Gábor 38 évesen épp egy 20 éves csajszival próbálja tartani a lépést, bulizni járnak, a munkáját hanyagolja miatta, koffeintablettával meg drogokkal turbósít, botoxkezelést vesz igénybe, hogy fiatalabbnak nézzen ki... Buta sorozat, sok irrealitással, de csupa-csupa hétköznapi szituációt visz képernyőre, és ezeket látva sokan magukra ismerhetnek, hogy velük is volt már ilyen.
2017. febr. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!