Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 47 évesen, alkoholistakén,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

47 évesen, alkoholistakén, láncdohányosként, két bottal, járógéppel járó rokkantként, szinte süketként lehet valakinek barátnője?

Figyelt kérdés
Mindenki nyugodjon meg, nem én vagyok ez! Van egy ismerősöm, róla van szó. Napi egy doboz cigarettát elszív, és minden nap piál, azt nem tudom mennyit, de állandóan pirospozsgás az arca. Azt csinálja, hogy zaklatja a nőket a Facebookon, rájuk nyomul, rájuk telepszik. Sajnálom őt, ezért szoktam írni neki, hogy hogy van, de gorombál rámripakodik, hogy hagyjam békén, mert éppen csajozik. Legszívesebben ilyenkor megmondanám neki, hogy felesleges, mert szerintem úgy sem lesz csaja.
2017. febr. 11. 16:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lehet, miért ne lehetne?
2017. febr. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ő már úgy van vele, hogy a való életben való csajozásnak már annyi - marad a virtuális világbeli. Lehet, hogy már csak ez az egy öröme maradt az életben, nem kell elvenni tőle.
2017. febr. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
No igen, de látom a csajokon, akiket zaklat, hogy terhes nekik a dolog, csak udvariasságból nem küldik el a fenébe. És nem veszi észre magát.
2017. febr. 11. 17:10
 4/14 anonim ***** válasza:
4%
Lehet egy kérdésem? Nem a tartós nőhiány vezetett ahhoz nála, hogy láncdohányos és kemény piás lett? #2-es voltam.
2017. febr. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Szerintem nem. Szerintem a süketsége vezetett oda, és csak olaj volt a tűzre, amikor még meg is rokkant mellette. Egyszer összehoztam egy csajjal, randira, kérdeztem utána a lányt, hogy mi volt, azt mondta, hogy nem lesz több alkalom, mert nagyon gáz neki, ha a randipartnere már délután négykor részeg.
2017. febr. 11. 17:23
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Egy hozzáhasonló,középkorú,rokkant nőt találhatott volna,de a viselkedése miatt még azoknak sem fog kelleni.Bár gondolom neki is 20 éves topmodellek kellenek...akkor marad a zaklatás.
2017. febr. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Fektesd be egy elvonóra,a legjobb megoldás:leáll a piáról,regenerálódik,ismerkedik,lévén hogy hasonló érdeklődésü emberek,nők is vannak bent!
2017. febr. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Volt már elvonón, de nem tudom, hogy mi lett az eredménye, ezt még húsz év ismeretség után sem merem megkérdezni tőle. Azt tudom, hogy a balesete miatti rehabról meglépett, mert utálta a gyógytornát, meg ilyenek. Én csak azt nem értem, mindig siránkozik, hogy nincs semmire pénze, de az a rohadt cigi elmegy naponta egy doboz, meg a pia is folyik. Ha csak a cigit letenné, ez 30 ezer plusz havonta.
2017. febr. 11. 17:56
 9/14 anonim ***** válasza:
94%

Sajnos sok rokkant visszaél azzal, hogy őt illik sajnálni. A rokonod is tipikusan ilyen. Remélem előbb utóbb lesz valaki, aki nem lesz vele udvarias, és elküldi oda, ahova való.

Amúgy meg nem a rokkantsággal van baj, hanem a bagóval, a piálással és a modorral.

2017. febr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Addig amíg neki nem rossz nem sokat tehetsz..max elmondod,hogy neked rossz őt így látni..igen,azt hiszem ennyi amit tehetsz.a leírtakból eléggé "nem befogadó", ami a véleményedet illeti.olykor elkell engednünk embereket.még a haláluk előtt.kényszerelvonó sincs sajna..
2017. febr. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!