Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok tisztességes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok tisztességes férfit (többi lenn)?

Figyelt kérdés
Ördögi körben forgok.Ismerkedéssel és a kinézetemmel nincs gond.Viszont kihaltak azok a típusú fiúk,akik olvasnak,műveltek,kirándzlni szeretnek,elfogadják,hogy ember maradtam attól még,hogy van 1gyerekem éy egyebek. Hol vagytok fiúk?!
2017. febr. 16. 13:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Azok a típusú lányok is kihaltak. Szerintem az emberek 90%-a az utóbbi egy évben nem olvasott el egy könyvet sem. Ezt pont megmutatja a Nagy Könyv c. tévéműsor eredményei.


(Javaslat: Ha egy ismerősöd azt mondja, hogy szeretek olvasni, kérdezd meg, hogy mit olvasott legutóbb. Meg fogsz lepődni.)

2017. febr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
A kérdés lényege az elfogadás is lenne. Tényleg nincs normális férfi?
2017. febr. 16. 13:40
 3/24 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező, de miért feltétele a "normálisnak" hogy téged elfogadjon valahogy. Az emberek preferencia alapján válogatnak, neked az a preferenciád, hogy szeressen olvasni, kirándulni stb. Másnak meg az, hogy ne legyen gyereke. Mivel jobb vagy rosszabb az egyik, mint a másik.


(Számomra nem kizáró ok amúgy a gyerek, de nyilván más mást gondol.)

2017. febr. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
74%

attól, mert elfogadja, hogy te továbbra is nő maradtál, attól még nem biztos, hogy nevelné más gyerekét...

meg sokan még egyáltalán nem nevelnének gyereket...

neked a legnagyobb esélyes olyan férfiaknál van akiknek már van gyerekük, mert ők értik meg legjobban a helyzeted...


23F

2017. febr. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
52%
Már megbocsáss, de miért vársz el bármit is egy férfitól, amikor nekem már gyereked van egy másiktól? Egy férfi olyan nővel vágyik komoly kapcsolatra, ahol potenciálisan együtt válhat szülővé a párjával és SAJÁT családot alapíthat. Senkinek sincs kedve más kölykét nevelni, az ilyen nők tökéletesek a szexre, ilyen téren lehet is elvárásod, hogy a pasi is szexi legyen, akivel lefekszel. De párkapcsolati szinten már nem listázhatod az elvárásaidat. Ezt meg kellett volna akkor gondolnod, amikor gyereket vállaltál. És ezt nem sértésnek szánom, csak tényleg nem tudják egyes anyukák, hol a helyük az érték listán.
2017. febr. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
59%

Most felejtsd el amit #5 irt,ne add alabb.Kozos ismeros mutatott be egy ex agglegenynek.Egyikunk sem akart ismerkedni...Sosem volt 1ev egyuttelesnel hosszabb kapcsolata,nem tervezett csaladapava avanzsalni.Sportol,napi szinten 5nyelven beszel,heti 2 konyvet biztosan felfal.Ket gyermeket hoztam a kapcsolatba.Nekem is azt mondtak h barki jon,engedjem be mert en mar a kutyanak sem kellek.Nem igy lett,boldog vagyok,szeretnek minket igy csomagban es mi is szetkenyeztetjuk ot.

2.5eve vagyunk egyutt,1.5eve egy fedel alatt.Nem hiszem h mi vagyunk az egyetlen ilyen csalad a Foldon.Jarj nyitott szemmel,maradj nö,elvezd az eleted.Majd jon;)

2017. febr. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
41%
Most minek kellett lepontozni? Igenis már nem egy független 23 éves bikini modell vagy, aki 18-60 éves korig az ég világon bármelyik férfit választhatja, mert annyira értékes. Mondom, egy baszásra vagy szeretői viszonyra perceken belül találnál jelentkezőket. Viszont ha komoly kapcsolatra vágysz, akkor be kell érned egy olyan férfival, aki szintén elvált, vannak gyerekei, a váláskor elvesztette a vagyona jelentős részét és a fizetése a tartásdíjra megy el. Szerintem tök fölösleges még pluszban ilyen hülye elvárásokat kitűznöd, hogy olvasson, kiránduljon, bűvészkedjen meg anyám kínja... egy fiatal bikinimodellnek lehetnek minden hülye elvárásai, mert mondom, minden férfit megkaphat, annyira értékes még, de a gyerekes anyuka már nem...
2017. febr. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
49%

Dehogy haltak ki...

Csak 90%-uk nem úgy néz ki, mint egy másfél év felfüggesztettjét töltő alfahím.

Többségük nem lesz "macsó", sem tuskó veled, így aztán eleve esélyt sem adsz nekik.

És bocs, de amikor a tapasztalat az, hogy egy fiatal, egyedülálló nőt, akivel nem csöppen a pasi ölébe hirtelen az apaság, sokkal könnyebb elcsábítani, mint egy gyermekes anyukát, akkor miért gürcölnének inkább az utóbbival? (Aki meg mégis megteszi, az meg jellemzően nevetséges indokokra hivatkozva kosarat kap.)

Lehet nyugodtan lepontozni, van az írásomban általánosítás, de azért a többségre sajnos ez igaz.

2017. febr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
58%

"Tényleg nincs normális férfi?"

Csak amennyire normális elvált anyuka sincs.

Éljenek az általánosítások!

Ahhoz képest, hogy állítólag művelt, olvasott kultúrnőnek gondolod magad, eléggé sekélyes a gondolkodásod.

2017. febr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%
Annyi normális férfi van, hogy dunát lehetne velük rekeszteni, nekem pl. rengeteg normális ismerősöm van. Illetve attól hogy valaki "elfogadja hogy ember maradtál attól még hogy van egy gyereked", még nem kötelező járnia veled.
2017. febr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!