Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ilyen férfi lehet akár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen férfi lehet akár pszichopata?

Figyelt kérdés
Társkeresőn ismerkedem egy férfival. Még nem is találkoztunk személyesen, de már olyanokat ír, hogy milyen jó lenne átölelni stb. De van úgy hogy hiába van fent Facebookon nem ír. Korábban már megszakítottam vele a netes beszélgetést, mert úgy találtam, hogy nem illünk össze. Azután azt írta, hogy értelmesebbnek gondolt. Utána nem beszéltünk, de 2 hét múlva írt, hogy nem szeretné ennyiben hagyni a dolgot, szeretné ha megismernénk egymást. De megjegyzi, ha elköszönéskör nem írom azt le, hogy puszilom.
2017. febr. 18. 12:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem mert ők sokkal jobban hazudnak és hízelegnek. Te pedig ha társat szeretnél akkor ne legyél ennyire passzív.
2017. febr. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mit passzív? Most mindenkivel jöjjek össze, aki csak neten rám ír? Személyileg különbözünk.
2017. febr. 18. 13:02
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Az a pasi, aki már a levelezés alatt azt írja,hogy értelmesebbnek gondolt..ugye nem gondolod,hogy Ő egy álompasi?
2017. febr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
mert az a nő aki társkeresőn történő ismerkedésnél pszichopatának gondol egy férfit csupán azért mert annyit ír hogy szívesen átölné talán értelemre utal vagy álomnő esetleg? mindenesetre nem illetek össze.
2017. febr. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Amúgy nem azért gondolom annak, hanem nem értem hogy miért írt nekem újra.
2017. febr. 18. 13:30
 6/11 anonim ***** válasza:
talán tetszel neki és olyan nőnek lát akivel kapcsolatot is el tud képzelni, írni meg azért írt folyamatosan mert nem akarta ezzel elszúrni a dolgot hogy látatlanban rád akaszkodik. vagy nem, az is lehet hogy csak dugni akart és több nő is viszautasította ezért visszanyúlt hozzád hátha bejön, igazából bármi lehet.
2017. febr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2017. febr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
23 éves. Miért?
2017. febr. 18. 14:01
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan aki azt írta h szeret meg szivecskék. Nem birom az ilyen pasikat.

De ettöl még nem hiszem hogy pszihopata.

n25

2017. febr. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem, nem pszichopata. Nőjünk már ki abból, hogy olvasunk pár idióta és primitív cikket pár csajos portálon vagy újságban és utána mindenkire rásütjük az olvasottakat.

A pszichopaták ritkák. Akkor is, ha itt gyk-n rengeteg nő rásüti valakire, hogyha nem érti, akkor pszichopata.

A srác nem akar tőled semmit, csak megdugni. Ilyen egyszerű. Ha ezt nem voltál képes felfogni, akkor szociálisan fejletlen vagy és éretlen egy komoly kapcsolatra.

2017. febr. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!