Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék csajozni/lányokk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék csajozni/lányokkal ismerkedni, ha konkrétan nincs semmi hobbim és nem érdekel semmi a világon?

Figyelt kérdés
Arcra talán nem is lennék vállalhatatlan (a testalkat már más téma). A nagyobb probléma, hogy tényleg nincs semmi érdeklődési köröm. Egyetemre járok, de azt is csak azért, hogy legyen diplomám (amúgy nem érdekel az sem). Nem szoktam járni bulizni, koncertre/moziba stb. járni, mert szintén nem érdekel. A foci az ami le tud kötni és tudnék legalább fél órát beszélni róla, de azon kívül semmihez nem tudok hozzászólni és gondolom ez elég kínos szituációt szülne, ha egy csajjal elmennék randizni. Tehát alapvetően egy flegma, lusta, érdektelen ember vagyok. De egy csajjal tényleg szívesen megismerkednék végre. Hogy tudnék javítani a helyzetemen?

2017. febr. 22. 19:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%

suli után akkor tolod a wowot egész nap?!

vagy mi a francot csinálsz?! érdektelen vagy ok, de akk a 24 órából 16ot alszol, 8 at meg egyetemre jársz?!

2017. febr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Hát öreg, érdeklődési kör nélkül sehogy, és tényleg no offense, de arra gondolj, hogy mi érdekelne téged egy nőben, ha még saját magadat se érdekled? :D
2017. febr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%

Akkor nincs gáz, mert ha semmi nem érdekel, a csjok sem érdekelnek.

30/f

2017. febr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Vannak nők, akiket ez nem zavar. Majd találni fogsz valakit egyszer.
2017. febr. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

#2: Hogy mi érdekelne...? Hát a szex. :P

#1: Hogy mit csinálok átlag egy nap: Ha reggel vannak óráim, akkor értelemszerűen bejárok és utána délután 4-5-ig alszok/"lötyögök", majd folyamatosan zenét hallgatok és neten olvasok (origo, nso, totalcar). Egyéb napokon reggel 11-ig alszok, de ezután ugyanezeket csinálom. Hétvégén meg értelemszerűen meccsdömping és folyamatosan nézem őket (spanyol, angol foci). Filmet is csak néha néztem meg egyet-egyet, de azt is csak azért mert feliratozva szerettem volna fejleszteni a nyelvtudásomat, de abba is belealudtam. A filmek sem érdekelnek.

2017. febr. 22. 19:42
 6/24 A kérdező kommentje:
#1: Ja és a legnagyobb poén, hogy semmilyen videojátékkal nem játszok. Csak éppen egy nap 30-szor nézek bele a híroldalakba miközben a háttérben zenét hallgatok és szerintem céltalanul bambulok ki a fejemből, csak nekem qrvára nem tűnik ez fel. Pedig én is érzem, hogy semmi hasznos/építő jellegű tevékenységet nem végzek.
2017. febr. 22. 19:44
 7/24 anonim ***** válasza:
17%
Ez egy nőt sem zavar. Csak az számít nekik, hogy jól nézel-e ki.
2017. febr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

#7: Ezt ugye nem gondoltad komolyan? Persze, majd beülünk egy kávézóba/étterembe és fél óráig bámuljuk egymást, néha elmondom, hogy de csinos vagy meg milyen jó a kaja, majd mosolyogva elköszönünk a végén. -_-

"Garantált" a második randi.

2017. febr. 22. 20:25
 9/24 anonim ***** válasza:
34%
36%-kal komolyan vehető a srác... :D
2017. febr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Te most vagy poénkodsz, vagy baromira jó az önkritikád. :D Ez mindenképp értékelendő. De figyelj, ha még magadat sem érdekled, nem várhatod el, hogy mást is érdekelj. Kivéve, ha csak szexelni akarsz, ahhoz biztos lehet találni partnert, aki szintén csak azt akarja, ahhoz nem is kell beszélgetni. Regisztrálhatnál akár egy társkeresőre is, ott szoktak ilyen mély kapcsolatokat kialakítani. :D

De ha komolyan gondolod, sürgősen találnod kéne egy érdeklődési kört. Barátaid vannak? Lóghatnál velük, bulizhatnátok, ki kéne mozdulnod. Nem mennek a nők maguktól a lakásodra.

2017. febr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!