Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak hogy ne éreztess...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne éreztesse velem azt minden pasi hogy én vagyok az igazi?

Figyelt kérdés

Persze mindjárt irjatok hogy nekem milyen jo, de nem igy van. Mert az egy dolog hogy engem szépnek, szimpinek állítanak be. De nem biztos hogy ők nekem megmozgatnak bármit is. Nem a legjobb kepubb leggazdagabb pasira vágyom, sőt az előző pasimmal pokol lenne az életem később, de nekem is lehet olyan dolog ami nem tetszik valakiben. És akkor amikor legszebben elmagyarázom hogy én nem akarok semmit akkor jonnek azzal hogy majd értem megváltozik, adjak még 1 esélyt. És engem ez zavar

Azert irok magamról

164 cm vagyok vékony alkatú, se nem nagy, se nem tul kicsi mellel és fenekkel

Sokak szerint nagyon szép vagyok

Tudok sokszor kedves lenni

Érdeklődő vagyok a dolgok iránt

Szeretek sokmindent ( mozogni, állatok, rajzolás, hülyéskedés...)

Megértő vagyok egy határig

És azt nem is tudják ezek a pasik hogy fél óráig tudok lovagolni, orallozni... akkor milenne?

Sokszor kireppenek új dolgok a fejemből

18L


2017. febr. 26. 00:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mivan? xd
2017. febr. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Mi az az "orall" ?

30/f

2017. febr. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Órál szex. Telorol nem megy a helyesírás
2017. febr. 26. 00:40
 4/15 anonim ***** válasza:
És mi azaz orális szex?
2017. febr. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Buta vagy, ezzel ennyi idősen nehéz már mit csinálni, sajnos így nevelkedtél fel.
2017. febr. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 crudy ***** válasza:
89%
Kiröppennek uj dolgok a fejedbol? Szoval egy feltalalo vagy aki feloraig kepes izzasztani magat meg nyelni repat. Hat maris levettel a labamrol. Mi lenne ha nem dobalnad a pasikat??
2017. febr. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Most mivan? Miert vagyok buta? Nem dobálom a pasikat, de mit csinaljak ha valami nem klappol?

Ma talslkoztam egy olyan fiúval aki nem az esetem, de gondoltam attol érdemel esélyt. Mi volt? Akkora volt a szája hogy alig vártam hogy hazaérjek.

2017. febr. 26. 00:57
 8/15 A kérdező kommentje:

De kár is erre az oldalra irni mert mindenki csak azt tudja hogy kiragad egy reszletet es azzal piszkálja a masikat. Nem kepes senki se felfogni hogy azert nem szeretem ha vki nagyon akar valamit de én meg nem biztos, mert lelkiismeretfurdalasom van emiatt? Más nők megalazzak azt a pasit aki nem 10\10, és akkor én vagyok a szemét ribi mert ha nem szimpatikus nem járok vele, de megpróbálok őket megismerni. Csak addigra már ők bele élték magukat a dolgokba

Azert tettem fel a kerdest mert jo lenne ha valaki tudna tanácsot adni!

2017. febr. 26. 01:05
 9/15 crudy ***** válasza:
77%
De ha nem az eseted akkor ne talalkozz vele. Valogass. Akkor kezdenek el gondolom nyaladzani utanad amikor latjak h van egy kis eselyuk. Há oszt jovan.
2017. febr. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
Ennek a kérdésnek mi értelme volt? xD
2017. febr. 26. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!