Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A húsz éves lányok miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A húsz éves lányok miért nem kellenek senkinek?

Figyelt kérdés
Az összes (20-25) fiúnak vagy 14-17 éves tinipi**ák, vagy a 30-as érett nők kellenek. A húsz éveseknek kijut? Nem nagyon szeretek diszkóba járni mert nem hiszem, hogy ott komolyan lehetne ismerkedni. Milyen jó helyeket tudtok, ahol normális emberekkel lehet ismerkedni?

2017. febr. 28. 12:22
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

sokaknak kellenek a húszon éves lányok...

én pl nem tudnék tinivel vagy hozzám képest idős nővel ismerkedni, a saját korosztályomban keresek, szerintem ezzel elég sokan vagyunk így...

de láttam itt az oldalon napokban, hogy 30-40-50-es pasik is 20 körül keresnek csajt...

próbálj meg olyan helyen ismerkedni ahol azonos érdeklődésű emberek vannak, mint te :)

de akárhol lehet ismerkedni, itt, vagy akár egy kisboltban is :) sok véletlen van :)


24F

2017. febr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom, érdekes kérdés. Nekem is inkább tinipycsa vagy érett nő kellene.
2017. febr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
78%
Te melyik bolygón élsz?
2017. febr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

akkor majd próbálok több helyre eljárni.

nálam a max korhatár 25 úgyérzem a fölött már eltérne az élet nézetünk.

szegedi vagyok,egyetemista

2017. febr. 28. 12:28
 5/32 A kérdező kommentje:
második válaszoló, elmagyaráznád miért?
2017. febr. 28. 12:28
 6/32 anonim ***** válasza:
90%
Úgy kb az összes létező hímnemű elfogadna egy 20 éves nőt.
2017. febr. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
férfiak ti mindig elvárjátok hogy a nő kezdeményezzen? ha tetszik nektek akkor is vártok vagy akkor ti léptek előbb?
2017. febr. 28. 12:32
 8/32 anonim ***** válasza:

#7:

volt egy lány akiért elég sokat tettem, hogy "véletlen összehozzon a sors", szerencsére a sors is segített benne :D nagy haverok vagyunk azóta a sorssal :P

nekem elég különleges igényem van és akit keresek azt nehezen fogom megtalálni...de nem adom fel :)

amit én keresek az nem a felszínen látható, ahhoz olyan szituáció kell, vagy ismernem az illetőt, hogy tudjam, hogy "igen ő az akit keresek"...


24F

2017. febr. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
40%
Hát, ha húsz éves nő létedre társkeresési problémáid vannak, akkor van egy rossz hírem, örökre azok lesznek. Ha most nem tudsz pasit találni magadnak sohasem fogsz, mivel most vagy a legpiacképesebb. Viszont a férfiakra meg fordítva jellemző, huszonévesen még elég piacképtelenek, jellemzően 30-40 között fognak igazán sikereket aratni és kelendőek lenni.
2017. febr. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
egy éven át voltam plátói szerelmes valakibe ő viszont nem tudom hogy viszonyult hozzám, mert egy éve mindig kereste a társaságom, mindig egymás mellett ültünk előadáson, buszon, együtt tanultunk, jegyzeteket adtam neki, segítettem neki a vizsgákon, barátok voltunk egy évig. De amióta más tantárgyaink vannak hirtelen eltávolodott bunkó lett meg le se sz*r. Most csak kihasznált a tanulás érdekében vagy azt vára volna hogy rányomulok, vagy ő hogy gondolt rám?
2017. febr. 28. 12:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!