Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, mit gondoltok arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mit gondoltok arról, ha egy pasi a 30-as, vagy akár a 40-es,50-es éveiben fülbevalót hord?

Figyelt kérdés
Mi a benyomásotok róla? A fülbevaló kortól függetlenül szexi egy férfin vagy azt gondoljátok, hogy lélekben még mindig egy komolytalan, huszonéves csajozógép az illető?

2017. márc. 3. 08:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Szörnyűség. Tini koromban, (80-90) évek még divat volt, de mára rémes.
2017. márc. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Nevetséges
2017. márc. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

Hu hát elképzeltem.40-50-es ősz haj vagy fél kopasz, fülbevalóval, kiélt borvirágos arc, karon régi tetkó "P mobil", "Szeretlek Vera" felirat. :D

nagyon izgató brrrr

2017. márc. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Egy férfin (legyen bármilyen életkorban) a fülbevaló nevetségesen hat, és visszataszító a számomra.
2017. márc. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Nekem tetszik,egyaltalan nen nevetseges,szamomra vonzo
2017. márc. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Noblesse Oblige ***** válasza:

Attól függ. Szerintem minden korosztályban volt fülbevaló trend. Már tinikorom végén jött be a fültágító. Amikor először láttam ilyet, úgy elborzadtam, mintha a fiú félkarú, vagy féllábú lett volna.

Pár éve pedig egyre több kamasz fiún láttam, hogy az egyik fülbevalója köves. Eddig csak fémek voltak leginkább, most pedig már csiszolt üveg és társaik is mehetnek.


E fentebbi kettő nekem nem férfias. Az egyik elborzaszt, a másik meg nagyon feminim. De a többivel ki vagyok békülve. 20ad rangú szempont.

2017. márc. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Utoljára tinikoromban volt menő...

Azóta én már nem nagyon látok fülbevalós férfiakat, de mintha a női fülbevaló-viselés is jelentősen visszaszorult volna.

2017. márc. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
Taszít. Mindig Kozsó jut eszembe az ilyenekről.
2017. márc. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Stílusfüggő, mert egy rockernak, vagy valami motorosnak tök vagányul néz ki szerintem, de egy öltönyös-inges srcának bzis hatást kelt.
2017. márc. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy pasit, aki mindig szeretett volna fülbevalót, de soha nem merte megkockáztatni, mert mit szólnak hozzá az emberek... Végül az ötvenedik születésnapjára merte elszánni magát, és belövette a fülét. Egy parányi, lencsénél is kisebb fülbevalója van. Szerintem senki észre sem vette, aki észrevette, nem szólt hozzá semmit, se pro, se kontra. Egyébként ő ilyen túlkoros rocker fazon, őszülő, de kicsit hosszabb haj, farmer, veszkó csizma, illik hozzá az a kis bigyó a fülében.
2017. márc. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!