Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék BDSM kedvelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék BDSM kedvelő lányokat?

Figyelt kérdés

Akár komoly kapcsolatra is, normális lányok akik szeretik a kikötözős szexet merre vannak?

Hivatásos domina nem megoldás mert kifejezetten taszít a verbális csicskáztatás, úrnőzés...stb.

26f



2017. márc. 6. 06:41
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Nagyon sok lány szereti a BDSM bizonyos fajtáit (elég megnézni, hogy miért lett ekkora siker a szürke meg a sötét 50 árnyalata) csak nem hangoztatják és számítanod kell rá, hogy főleg szubmisszívek. Szexben domináns vagy switch lányokat már nehezebb valamivel találni.

Egyetlen ilyen oldal amit tudok az "smpixie", de az férfiaknak fizetős.

2017. márc. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Akárhol. És nincs is a homlokukra írva, hogy szeretik vagy sem. Ezt csak megismerkedés alkalmával lehet megtudni. Pl. én is elég szolid és szerény vagyok amúgy (vagyis annak tartom magam :)), de nagyon szeretem, mikor úgy igazán .....

Nem kérek privit, köszönöm, van párom!

2017. márc. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Alá és fölérendelt szerep egyaránt vonz, leginkább egy hasonlóan nyitott switch lány lenne hozzám való.
2017. márc. 6. 07:09
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Mint mondtam, a legtöbb lány ilyen csak ne ezzel indíts első randin.

Ha esetleg megismersz egyet és eljuttok az ágyig akár, kevés mondana nemet pl. arra, hogy szeretnéd, ha hátra kötözné a kezed és orgazmusig (vagy többszörös orgazmusig) nyald. ;)

Csak nyitottnak kell lenni, el kell mondani tabuk nélkül.

2017. márc. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A pixie nem fizetős alapból férfiaknak, illetve ingyenesen is lehet használni, de egyes funkciók fizetősek.
2017. márc. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Én is az smpixien ismertem meg a férjemet, de ott van az ashrak.hu is, meg hát Google a barátod. Több ilyen oldal is van, bár gondolom nagy az átfedés a felhasználók között
2017. márc. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2017. márc. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!