Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt olyan nők, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan nők, akik folyton megkapják, hogy szépek, csinosak, ők a tükörbe nézve azonban még sincsenek megelégedve magukkal?

Figyelt kérdés

Hiába a folyamatos pozitív megerősítés a párotoktól, kollégáktól, rokonoktól, barátoktól, egyszerűen nem tudjátok magatokról elhinni, hogy igaz lenne, amit mondanak. Ha tükörbe néztek, ez sem tetszik, az sem tetszik, "a fülem eláll", "az orrom kampós", "fogynom is kéne", stb...

Semmit sem számít a környezetetek pozitív, lelkesítő visszaigazolása, ha ti nem tudtok 100%-ig megbékélni magatokkal? Vannak itt ilyen helyzetben lévő hölgyek?



2017. márc. 9. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy semmit nem szamit, de szigorubb vagyok magammal szemben mint masok velem.
2017. márc. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan vagyunk így. Én a legtöbbször azt gondolom, csak udvariaskodik, vagy kedveskedni akar, aki mondja. Amúgy, az a klisé, hogy magadnak kell megfelelned, itt is igaz. Ha én nekem nem tetszik, amit a tükörben látok, akkor nem tetszik, függetlenül attól, hogy mások visszajelzései pozitívak.
2017. márc. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok, és szerintem még sokan mások. Rengeteg pozitív megerősítést kapok mégis mindig arra az 1-2 negatívra összpontosítok :/
2017. márc. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Ha megdicsérnek, persze megköszönöm. Viszont amivel nem vagyok elégedett, azon szerencsére tudok változtatni, és rajta is vagyok.

26L

2017. márc. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez egy alap női tulajdonság, hogy soha sem elégedettek magukkal. És sajnos gyakran olyan borzalmakhoz vezet, mint a kacsaszáj, mellkasra szögellt medicinlabda, bohócsmink.

De (sajnos) nem kizárólag női tulajdonság... rólam is jókat mondanak, de lepereg, mindig megmagyarázom magamban, hogy nem is, meg hogy miért nem....

2017. márc. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Így vagyok vele, viszont nem hangoztatom.
2017. márc. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jelen :D 20L
2017. márc. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hiába mondták már többször is, hogy szép és csinos nő vagyok, egyszerűen nem hiszem el, mindig azt gondolom, hogy csak kedvesek akarnak lenni.

Nem azt mondom, hogy semmi sem tetszik magamon, de én nem azt látom amit ők. 27/N

2017. márc. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyszer a mostani párom állított a tükör elé,hogy nézzem meg,milyen szép vagyok.Mivel rövidlátó vagyok,sokat nem használt,de szemüveggel se lett volna jobb.Mégse bírom elhinni,hogy valaki nem csak megalkuszik velem.
2017. márc. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!