Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhet egy 40-50 közötti ember hasonló korúakkal?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy az interneten kívül, hol ismerkedhetnek egymással 40 feletti emberek?

Anyám 10 éve egyedül nevel, mióta apám meghalt. Most, hogy koleszos lettem 200 km-re, anyám totál befordult, egyedül van, tök depis. Egyre jobban bezuhan. Folyton csak azt várja, hogy hívjam telón. De ez már szerintem nem normális, 20 éves leszek idén. Saját életet akarok lassan. Imádom anyámat, de nem akarok egész életembe a szoknyáján ülni.

Abszolút nem híve a netes társkeresőnek és valójában nem is biztos, hogy egyből hapsi kellene neki. Jó lenne, ha legalább 1-2 barátot vagy barátnőt szerezne magának. Úgy emlékszem apámat régen színházban ismerte meg, de hát szerintem, mostanában az előadás miatt mennek oda emberek, nem ismerkedni. Bár nem tudom, hogy ez 22 éve hogy volt. Munkahelyen sincsenek barátai, mert ahogy mondja, ott inkább vetélytársai egymásnak a kollégák az elvárt teljesítmények miatt.

Hol vagy hogyan tudnám összeismerkedtetni olyan személyekkel, akik mondjuk rendszeresen járnak 1 napos kirándulásra hétvégén? Túrázni mondjuk, mert azt szeret. Hogyan vegyem rá, hogy menjen el valami zenés-táncos neki való szórakozó helyre? Van olyan ahol az ő korosztálya szórakozik?

Hogyan találhatnék pl hétvégi klubbot vagy valamit, ahová eljárhatna és beszélgethetne emberekkel?

Minden megoldás érdekel! Akinek van ötlete, ide vele!



2017. márc. 11. 13:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%

Anyukád negyven éves? El kell keserítselek, én is annyi vagyok és 50 alatti pasiban ne is reménykedjen, mert a negyvenes pasik a harmincas nőket is idősnek találják.

Amőgy meg ne te keress neki, ez az ő dolga, ne lépd át a hatáskörödet. Ha akar, megpróbál ismerkedni. Ha pestiek vagytok, könnyű dolga van, itt van minden, ha vidékiek, kevesebb olyan klub stb akad ahova eljárhat. De ismétlem: ez az ő dolga, ő szabad ideje, ő döntése.

2017. márc. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Persze, hogy az övé, de ha pl feldobnám neki, hogy: -nézd, itt egy ilyen hely, klub, alkalom, lehetőség... stb, akkor lehet elmenne, megnézné vagy csak elgondolkodna rajta. Amúgy, nem egyből pasit akarok neki, írtam, barátok lennének a legjobbak. Szóval, ha lenne mondjuk egy barátnője, akivel összejár vagy ilyenek.

Jóba volt a szomszéd nénivel régebben, amíg ők el nem költöztek valahova jó messzire. Az új szomszéddal már nincs olyan jóban.

2017. márc. 11. 13:44
 3/13 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy engem az sem zavarna, ha 60 éves pasival jönne össze, csak jól érezze magát vele. Én simán elfogadnám!
2017. márc. 11. 13:47
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
De ő negyven évesen talán nem egy hatvan évessel akarna ismerkedni. Ez a bökkenő a mi korosztályunkban. Hogy én is a huszonéves kölykök és a hatvanas egyedülállók között válogathatok.... hurrá. A korosztályom a fiatalabbakat kultiválja, lehet nekem is azt kéne...de az meg nem én lennék.
2017. márc. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Az úgy oké, de hol van az a "válogathatok" ?

Hol válogat? Internetes társkereső? Mert az anyámnak sajna totál kilőve. Hallani sem akar róla. Max az emailjeit nézi meg neten aztán vége. Telefonján is csak szókirakós játékot tol, hiába van mobilnete is. A laptopra is azt mondta, vigyem magammal koleszba, neki nem kell XD

2017. márc. 11. 14:02
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

A nővérem is 40,a mostani pasija 37 éves,de előtte is vele egykorú hapsija volt,nem muszàj öregemberekkel ismerkedni,csak normàlisan kell kinézni.

Ha nem jàr sehova,csak a net marad,turazas.com,mozgasvilag.hu.De ha nem vevő rà,ne erőltesd inkàbb.

2017. márc. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi! Nekem eszembe se jutott, hogy lehetnek ilyen oldalak. Meglesem az oldalakat én, aztán ha úgy van, felkínálom neki a lehetőséget. Anyám tuti rá se nézne neten. Az egész net távol áll tőle.
2017. márc. 11. 14:46
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Először is, nagyon tetszik, h törődsz édesanyád lelkivilágával!

Másodszor, meg eszembe jutott, h megpróbálhatna salsára beiratkozni (remélem jól írtam, ha nem, bocs). Mindenhol vannak már ilyen klubok, még a legkisebb falukban is. És oda hasonló korú anyukák, hölgyek járnak kicsit mozogni, táncolni, kikapcsolódni, és barátkozni. Nem fittnesz ladyk, szóval nagyon jól érezhetné ott magát. Biztosan találna barátnőt/ket, és onnantól sínen van. :) 😎

2017. márc. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ez nem is rossz ötlet, köszi! Szerintem ehhez még kedve is lenne. Közeledik lassan úgyis a szülinapja és ha nincs ellenére, veszek neki táncház bérletet vagy hasonlót.

Kössz a tippet (y)

2017. márc. 11. 17:20
 10/13 anonim ***** válasza:

Én spec 60+ vagyok, de nem hiszem, hogy tudnék valamit kezdeni egy ilyen befelé forduló keserű emberel.

Nem a kor teszi vonzóvá, vagy taszítóvá a dolgot.

Holnapra is hirdettek egy sétát a Csúcs-hegyre, a kirándulók, túrázók még mindig komoly társasági életet élnek, arrafelé nézelődj!

Aztán, hogy mennyire örül a te ilyen aktivitásodnak?

2017. márc. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!