Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ronda vagyok, akkor esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ronda vagyok, akkor esélyem sincsen arra, hogy barátnőt találjak?

Figyelt kérdés

(f) 20 éves vagyok, és sosem volt barátnőm... eléggé elszomorit néha ez, én is szivesen ismerkednék lányokkal, de sose viszonozták az érzéseim... sőt, mindig azt hallottam, hogy már a következő héten jártak valakivel... igazságos..

Velem bezzeg senki nem akar.

Hogyan vegyem rá magam arra, hogy egyáltalán próbálkozzak?



2017. márc. 11. 17:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

Sehogy, mert teljesen felesleges.

Keress inkább valami hobbit ami tényleg boldoggá tesz és éld ki magad abban. Aztán keress valami olyan munkát amit szeretsz csinálni és máris jól elleszel a bőrödben.

2017. márc. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
22%

Van esely csak keves. Es ne a jo csajoknal probalkozz, hanem azoknal akik szinten ilyenek mint te.

Ne eroltesd...tapasztalat hogy konnyebben jon ha nem stresszelsz ra. Akkor a veletlen sors hozza majd el neked az igazit.

2017. márc. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
36%

Koncentrálj arra, hogy semmit nem veszíthetsz a próbálkozással, sőt nyersz vele: tapasztalatot és magabiztosságot. Ha valamit sokszor gyakorolsz, könnyebben fog menni még akkor is, ha elutasítás a vége. Ha magadba fordulsz, és elzárkózol, akkor 0, azaz NULLA esélyed marad, így azért mégis csak érdemes próbálkozni szerintem. :)


Nekem amúgy bejött a netes ismerkedés.

2017. márc. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%

@3

De izé, ha valakit folyton visszautasítanak és semmiféle pozitív megerősítést nem kap, az miféle magabiztosságot szerez a próbálkozásaiból?


***


Amúgy az internetet ajánlom. Készülj fel, hogy nagyüzemi spammelésbe kell kezdened, mert jó, ha tízből egy nő válaszol, és jó, ha 25-ből egyet találsz, aki két szónál többet képes egymás mellé írni, de ha nagyobb türelmed van, mint nekem és nem adod fel egy hét után, talán kifoghatsz valakit. Legalábbis attól függően, hogy hol laksz, mert észrevételeim szerint még pestiek is kevesen vannak társkeresőn, máshol meg még annyian sincsenek.

2017. márc. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Taushi ***** válasza:
80%

Próbálkozni érdemes valóban, mert tapasztalat minden téren, de van egy határ aminél több energiát nem érdemes belefektetni. És ha nem feszülsz rá annyira, akkor valóban könnyebben jön a lehetőség.

De egyértelműen azzal nyersz a legtöbbet, hogy megpróbálod gatyába rázni magad. Próbálj kihozni magadból amit csak lehet, amíg azt nem gondolod, hogy amit tudtál te megtettél, nekem legalábbis ez már ad egy kis önbizalmat.

2017. márc. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
jó de nyilván nem arra megyek, aki "bombanő, meg tip top legjobb csaj".
2017. márc. 11. 18:14
 7/16 anonim ***** válasza:
13%
Legyél nőgyűlölő, mint én.
2017. márc. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%

Legyél sikeres. Ha látszik, hogy a társaság középpontja vagy és láthatóan pénzes, akkor mindjárt megszűnik a rondaságod.


Ezt a "próbálkozásból lesz tapasztalat" butaságot hagyjuk. Az, hogy valaki 100-szor megtapasztalja ugyanazt az elutasítást, azzal mégis mit nyer? Meglátja, hogy hányféleképpen tudják elutasítani? Ne vicceljünk már.

2017. márc. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"Barátnőt találjak" :D hehh beszarok ezeken a szövegeken.

Megyek az úton, és hopp, ott egy barátnő! De nem az enyém! Pedig már messziről látszik róla, hogy ő egy barátnő. :D

2017. márc. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
jó utolsó, ezt kösz, nem kérem.
2017. márc. 11. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!