Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mitől lesz egy nő érdekes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz egy nő érdekes, izgalmas, ami miatt észreveszik a férfiak?

Figyelt kérdés
Kérlek ne írjátok azt, hogy a kisugárzástól, az nem igazán segítség.
2017. márc. 12. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Jól néz ki és a felvett stílusa is illik ehhez, jól áll neki.

Amúgy a szexhez elegek a testi adottságok, a többihez ismerni is kell. Az elsőt nem nehéz teljesíteni, a másodikat már hatványozottan.

2017. márc. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajàt egyedi stìlusa van ami illik is hozzá.Nem nyìlik 2re de nem is 10-20randi után lehet àgyba vinni. Nyitott kúltúrálisan sok mindenre. Lehet vele millióféle programot csinálni. Csak pl kisestélyiben és kertész naciban is meg tud jelenni és viselkedni. És legyen nő minimális hiszti kellhet.
2017. márc. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

ESKÜSZÖM (!) nem bántani akarlak, de ha ezt kérdezned és neked ezt tanulnod kell, akkor esélytelen.

Férfiként mondom neked, hogy igenis a varázsszó a KISUGÁRZÁS.

Saját példa:

Nekem mindig a nádszál karcsú, hosszú szőke hajú nők jöttek be.

Aztán egyszer találkoztam egy barna hajú, töltött galamb "csillagszóróval", olyan élmény volt minden tekintetben, amit azelőtt soha nem tapasztaltam.

30 éve élünk házasságban és senkivel el nem cserélném! :)

2017. márc. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%

#3


"Így szól a mese, uraim..." (4.esküdt)


#Kérdező


Fene tudja, talán a stílus és az a kis bónusz, ha kívülálló a világban. Szimpatikusak azok az emberek akik nem a tömeggel menetelnek bégetve - mindegy melyik tömeggel, az önmagukat "egyedinek" tituláló egyenpunkok sem jobbak, mint a szulejmánozó prolik...

2017. márc. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem szép lábaktól miniszokynában:)

De az is lenyűgöző ha okos és művelt vagy.

2017. márc. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szubjektív téma, mindenkinek mások azok a vonások, amitől felfigyelnek egy nőre.
2017. márc. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tkp miért a férfiaknak kell őt észrevenni?
2017. márc. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!