Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiként miért tart nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként miért tart nekem évekig! Mire új barátnőt találok miközben a lányismerőseimnek mindez a művelet legfeljebb egy hónap?

Figyelt kérdés
2017. márc. 28. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

Mert a lányoknak csak választaniuk kell egyet a sok fiú közül. A fiúknak meg udvarolni, küzdeni egy lányért - akinek nagy eséllyel többen is csapják a szelet. És nem biztos, hogy a kiszemelt pont téged fog választani.


Lányként írtam

2017. márc. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
magyarul: ráb*sztam
2017. márc. 28. 16:15
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Tanulni kell a nőktől. Több vasat a tűzben tartani. :)
2017. márc. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

mert mindig a lányok választanak, sajnos ez így van.

egy csaj akkor szexel, amikor akar, egy férfi akkor, amikor tud.

2017. márc. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, miért pontoztatok le? Nem mintha érdekelne a gyakoris %-om, de az okok annál inkább! Szóval kifejtitek? :)
2017. márc. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tűnj ki a többi hím közül!! Legyél humoros, nevettesd meg a lányt, legyél szórakoztató és akkor nyert ügyed van! A többi szürke egér csak kérdezget és semleges témákról tud csak beszélni. Ne telepedj rá, tartsd a távolságot egy kicsit. Miután felkeltetted az érdeklődését kicsit hagyd hogy utánad is érdeklődjön.
2017. márc. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

-rossz nőknél ismerkedsz, akiknek nem jössz be

-túl sokáig húzod az időt

-túl sokáig tepersz egy lány után, amikor ő nem érdeklődik feléd

-túl kevés lánnyal ismerkedsz

2017. márc. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"Ezt dobta a gép." Szívás.
2017. márc. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudsz ismerkedni, férfiból is ismerek olyat, aki hetek alatt talál barátnőt, alkalmi partnert még rövidebb idő alatt. És nem Adoniszokról beszélek, akik a kinézetükből élnek, hanem átlagos, sportos, jó kiállású, tökös srácokról.
2017. márc. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!