Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szép,18-22 éves lányok, mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép,18-22 éves lányok, mivel lehet titeket a legjobban megfogni, hogy adjatok esélyt egy randinak?

Figyelt kérdés

2017. márc. 30. 12:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%
Pénzzel.
2017. márc. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%
Kézzel
2017. márc. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2%

Én szeretem ha elvisznek a plázába.meghív fagyira, vagy sütire.Elvisz utána a kocsijával kirándulni.

nyáron jó ha eltudok vele menni nyaralni.

Öltözzön divatosan, ne legyen kinais cucc rajta.

Hétvégente járjon el szórakozni mert szeretek táncolni, és jó ha elvisz, pesten nagyon sok jó club van, lehet válogatni.

Legyen független a családjától, ne a szülei mondják meg neki mi legyen.

önálló legyen.

Valamilyen egyetemi végzettsége legyen.

21N

2017. márc. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Leírom, de az itteni férfiak, akik szerint minden lány a fuxos alfahímre bukik, le fognak szavazni. Mindegy, legalább kapsz egy normális választ is, kérdező :)


Nagyon sok lány rengeteg levet kap neten, normálisat, zaklatót és nekik elegük van ebből, őket főleg személyesen fogod tudni "elcsábítani", neten kb. olvasás nélkül törlés a levelek 85%-a.

Amire általában egy lányok vágynak: határozott, magabiztos fellépés, humor, udvariasság, figyelmesség, jó beszélgetőtárs, igényes megjelenés, jó illat, higiénia.

2017. márc. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Nem tartom magam annyira szépnek, meg van is párom, de leírom, hogy nekem mi a fontos. (A páromra természetesen illik a leírás.)

- Az értelem. A tudományt tartsa szem előtt a srác, ne higgyen a horoszkópban és egyéb babonákban, az oltásellenes hülyeségekről nem is beszélve! Ha azt meghallom valakitől, letagadom, hogy egyáltalán ismerem.

- Legyenek céljai az életben. Nem kell a legkeményebb reál szakra járni, mert nyilván nem mindenki képes rá, de legyen valamilyen végzettsége(ha még nincs, akkor legyen folyamatban), és fogalma arról, hogy mit akar csinálni az életben!

- A családdal kapcsolatban is legyenek céljai, legyen felelősségteljes!

- Ne legyen plázacica - nos, nőknél még elnézem, én magam is szeretek vásárolni(saját kontóra, mert dolgozom), de amikor 3-4 pasi ott járkál a plázában együtt, kissé MELEG cuccokban, nagy szatyrokkal, és egymásnak is puszival köszönnek, az nem valami férfias számomra

- Ne legyen iszákos - a halálom. Nem azt mondom, hogy ne menjen el valaki sörözni a haverokkal, de amikor valakinek az az élet csúcsa, hogy berúg, és a sok részeg képet kiposztolja Facebook-ra(úgy, hogy a kocsikulcs is kötelező tartozék), inkább elkerülöm jó messzire


21/L

2017. márc. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
9%

3. nak.


Kedvesem, ezt úgy hívják: prostituált.

2017. márc. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

5. vagyok, és nagyon kíváncsi, hogy az én írásommal mi a baj, vagy hogy ezek miért nem reális elvárások. :D


Netán az oltásellenesek pontoztak le, vagy mi? XDXD

2017. márc. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hatos vagyok. most tőlem egy pluszt kaptál, mert ILYEN nőkből ha több lenne, szingliben... jobb lenne a férfiak mentális állapota is:D mázlista a pasid.
2017. márc. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Helyes/sportos férfiaknak kell lennie.
2017. márc. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

Ápolt, de ne a nőies kategóriába tartozó, előző válaszoló szavával élve "plázacica pasi"

Értelmes legyen, lehessen vele a hülyülésen/viccelődésen kívűl komoly dolgokról is beszélni

Legyen benne tisztelet és figyelmesség

Legyen saját véleménye, de maradjon nyitott az új dolgokra is, lehessen vele kompromisszumot kötni

Ne akaszkodjon túlságosan rám, megkapja tőlem a bizalmat és a tiszteletet, de fordítva is ezt várom, nem szoktam okot adni az ellenkezőre

Nem feminista, de modern felfogású vagyok, ezért ne az legyen az elvárása tőlem, hogy főzzek, mossak takarítsak és gyereket neveljek

2017. márc. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!