Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, mennyiben értetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mennyiben értetek egyet az alábbi gondolattal?

Figyelt kérdés
"Kell találni egy embert, aki gyönyörűnek hív és nem csak csinosnak. Aki felhív, amikor bele vagy gabalyodva, aki fennmarad csak azért, hogy lássa, ahogy alszol. Várni egy srácra, aki homlokon csókol, aki akkor is meg akar mutatni az egész világnak, amikor csapzott vagy, aki a barátai előtt is fogja a kezed. Várni arra az egyre, aki állandóan emlékeztet rá, hogy mennyire érdekled őt és hogy milyen szerencsés, hogy vagy neki. Várni arra az egyre, aki a barátaihoz fordulva azt mondja: Ő az."

2017. ápr. 4. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Milyen szép is lenne, ha létezne ilyen férfi...
2017. ápr. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Én találtam ilyen pasit, az idézetből minden stimmelt rá. Viszont megcsalt és lelépett :D Hülyeségnek tartom ezeket a közhelyeket.
2017. ápr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Az en baratom teljesen ilyen, de ezt a varakozos reszt feleslegesen csopogosnek tartom. 24 evesen ismertem meg, elotte volt 1-2 baratom akik nem ilyenek voltak es rola se tudtam eleinte, hogy ilyen. Nem hiszem, hogy celszeru lenne otthon ucsorogni es abrandozni, hogy mikor jon mar a hercegem.
2017. ápr. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Kevesebbet kéne facebookon lógni... Elmúlik a fejed felett az élet.
2017. ápr. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Férfikèntènt hatalmas terveim voltak elisèrtem a legtöbbet de csak annak az àrán hogy egy büdös senki lettem és valszeg mindenki akinek nagy álmai voltak mrgegy tovább az élet megtanultsm kicsit reálisabb lenni najo ez hazugsàg nem tanultam de minden amit kapsz azért ugyanannyit fizetsz vagy most vagy később persze de persze fordítva is igaz így balanszba is marad a világ ugyhogy ne filózhaysz ezen ameddig csak kedved vagy amíg jön valami más
2017. ápr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ew... ne nézze, ahogy alszom, és ne mutogasson, mint valami kiegészítőt.
2017. ápr. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Túlidealizált, nyálas, csöpögős szöveg. A szerelem és a megszállottság nem ugyanaz. Nekem ez a szöveg taszító.

22/L

2017. ápr. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szép bár ilyen pasim lenne, de a pasum inkább az ellentétje
2017. ápr. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

6.

A nő a szex, a főzés és a, dicsekedni vagy mutogatni másoknak dolgért van.

Akkor miért ne mutogasson?

jan. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!