Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy csajozzak? Vagy hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csajozzak? Vagy hogyan inponáljak egy lánynak? 21F

Figyelt kérdés

Heló mindenki. Egy kis leírás rólam.


Basic information about me:

- Még soha nem volt barátnőm.

- Félénk vagyok.

- dadogok ha kínos helyzetbe kerülök. XD

- depressziós vagyok... Stb.


Pl. Van egy munka társ nőm, aki elképesztően gyönyörű, de rá sem merek nézni. Nem hogy le szólítani, de hogy jelezzem felé, hogy tetszik nekem?


Attól félek csak úgy tudnék egy lányt le venni a lábáról, ha kirúgnám. XD


A leírás tudom nagyon béna, de még bele kel jönnöm. :P


Cső váz mindenkinek. :)



2017. ápr. 5. 05:25
 1/10 anonim ***** válasza:
A làbàrol vagy a mhelyéről?
2017. ápr. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hívd el egy kávéra. Ne agyalj, hidd el csak az első 30 másodperc a nehéz. Minél tovább húzod az időt, annál jobban meg akarsz majd neki felelni és ettől egyre bátortalanabb leszel.

Ha zavarban vagy mellette az nem baj azt szeretik a nők:)

2017. ápr. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló próblémám van!Nem is értem más hogyan tud csajozni!Valahogy bele kellene törődni hogy nem megy,de bagyon nehéz!
2017. ápr. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
a depressziódon és az önbecsüléseden kezdj el dolgozni, de a csajokért hanem magadért. Aztán ha kicsit megerősödsz, vesd bele magad. Menni fog. De lehet hogy nem a gyönyörű, népszerű nőkkel kellene kezdeni hanem észrevenni az értékeket a hozzád hasonlóan kedves, egyszerű lányokban. Akkor talán nem is lennél annyira ideges.
2017. ápr. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek. De azon is gondolkodtam, hogy vennem kellene egy keményebb pöpecebb, dögösebb verdát/kocsit. Hogy úgy biztosan felhívás jobban a figyelmet magamra. XD ajaj.
2017. ápr. 5. 12:08
 6/10 A kérdező kommentje:

Már volt rengetegszer úgy vélem is, hogy na jólvan (fel adom) de hiába, belül folyton úgy érzem mintha hiányozna valami.


Mellesleg tiszta ideg vagyok mikor egy bomba csaj mellet egy 10 évvel idősebb vén f*** van, XD nekem meg csak a jobb kezem van, meg olykor a bal. :P

2017. ápr. 5. 12:46
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem kirúgnám, hanem lerúgnám a lábáról, fociban is így mondják. Egyébként nem tudom, mi a végzettséged, és annak a nagyon szép nőnek mi, de neked például a helyesírásod pocsék. Ezt lehetne fejleszteni, mert ha az a szép nő nemcsak szép, hanem okos, értelmes is, akkor semmi esélyed nincs nála, nem pont a dadogás miatt.

Azt tudnám tanácsolni, hogy add önmagad, ne szégyellj semmit, se a dadogást, azt se, hogy még tanulnod kell (?), kérjél tanácsot attól a szép nőtől, ha értelmes, miket olvassál, mert szeretnéd fejleszteni magad, elmesélheted neki, hogy sajnos, néha megbotlik a nyelved, és neked ez mennyire kellemetlen. Ha magadat adod, őszinte vagy, lelki társadnak tekinted azt a kiszemelt nőt, akkor lehet, hogy más érzésekkel is fog feléd fordulni, nem csak anyai sajnálkozással. Persze a humorérzék is fontos. És ha már teljesen hétköznapi dolgokról szívesen beszélget veled, akkor végül megkérdezheted, hogy elmegy-e veled egy moziba v. kirándulni. És ha nem, akkor is maradhat a beszélgetős viszony.

2017. ápr. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hű... Ezek a válaszok nem semmik. De inkább arra gondoltam alkoholista leszek.
2017. ápr. 9. 21:52
 9/10 A kérdező kommentje:
Túl nehéz feladat elé állítottak. (Fejlesszem)magam XD. A végzetségemet illetően egy "víz vezeték szerelő" vagyok, de sosem csináltam csak azért végeztem el mert nem tudtam mit kezdeni magammal, a szüleim nem foglalkoztak velem. El hagytak 12-évesen. :'(
2017. ápr. 9. 21:56
 10/10 A kérdező kommentje:
Ki lehet vhogy törölni a kérdést!? :(
2017. ápr. 9. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!