Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz az, hogy a nők hátának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy a nők hátának közepén van egy képzeletbeli vízszintes vonal - ha efölött érintem meg, azt baráti közeledésnek veszi, ha alatta, szexuális jellegűnek?

Figyelt kérdés

Ezt egy filmben hallottam, és szöget ütött a fejembe. A második része világos és egyértelmű, viszont az első részével nem értek feltétlenül egyet - szerintem az azt jelenti, hogy EMBERILEG vonzódok a nőhöz, a belsője vonz. De akár tévedhetek is.


Ki hogy látja ezt? Sokszor filmekben olyan okosságok hangzanak el, hogy azokat tanítani kéne:)



2017. ápr. 5. 21:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezen lepkéket én nem támogatom.
2017. ápr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha megcsókolod a nyakát attól az még nem lesz baráti csók ugye?
2017. ápr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt úgy lehet értelmezni, hogy az adott vonal feletti érintést lehet baráti közeledésnek IS tekinteni, alatta viszont egészen biztosan nem.
2017. ápr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem igaz.

Ha semmi szimpátia, vagy abszolut ismeretlen az ember, sehol se nyúljon hozzám, maradjon a 3 lépés távolság. Ha a conal a hátam közepén van, akkor a mellem már fölötte van, de az nagyon nem a baráti kategória. :)

2017. ápr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A kérdésben a hátról volt szó, nem mellekről meg nyakról. Komolyan mondom, egyesek sportot űznek a kérdés mondanivalójának kiforgatásából.
2017. ápr. 5. 21:37
 6/11 anonim ***** válasza:

# 4: Szerintem te teljesen félreértelmezed. HÁTról volt szó, nem mellről. És nem vadidegen emberekről, hanem olyanokról, akik ismerik egymást, valamilyen kapcsolatban már vannak.

Tehát ha egy férfi, akit ismerek és vagyunk ilyen érintős viszonyban, megérinti mondjuk a lapockám, az simán lehet baráti érintés, nem gondolok belőle semmire. De ha a derekam érinti meg, abban már igenis van egy erotikus felhang.

2017. ápr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, de biztos ami biztos én mindenhova viszek magammal colstokot, hogy be tudjam lőni hogy hol van az a vonal, ha esetleg olyan szituációba keveredek, ahol számít...
2017. ápr. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki hogy van vele de én már a hátam közepére kívánom az ilyen légből kapott teóriákat. Tisztára brit tudósok kategória.:)
2017. ápr. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Na nem is tudtam hogy Béla vmilyen vonalat keresett a hàtamon :)
2017. ápr. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A Béla csak barátilag lecsekkolta a melltartód kapcsát a hátadon. :-)
2017. ápr. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!